Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Regeltem a longhaircommunityre...

Regeltem a longhaircommunityre, de nem engedélyezi a megtekintését a fórumnak. Mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 10:09
 1/5 A kérdező kommentje:

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?

If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.



ezt írja ki.

2011. dec. 28. 10:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen fórumot nem enged megnézni? A "Mane Forum"-ra sem tudsz belépni?
2011. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sehová... :S
2011. dec. 28. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:
És ha kijelentkezel? Nemtom miért van, lehet kell várni valamennyit, amíg a moderátorok aktiválják a fiókodat. Meg utána is bizonyos mennyiségű postnak kell lenni, hogy a profilokat, stb. meg tudd nézni.
2011. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még mindig nem jó?
2011. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!