Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sikerülhet így megnöveszteni...

Sikerülhet így megnöveszteni a hajam?

Figyelt kérdés
Szóval nem rövid a hajam, de nem is túl hosszú,de szeretném, ha hosszabb lenne. Csak az a baj, hogy mindíg nő egy darabig aztán eltöredezik és le kell vágatni. Így van egy hossz amitől sohasem nő tovább.. Most vettem ricinus olajat + hajvég ápolót.. így sikerülhet hosszabbra növeszteni a hajam? És hányszor használjam ezeket, hogy sikert érjek el?
2011. dec. 30. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ricinust egy héten 1x, vagy 2x használj, de javaslom, hogy keverd valamivel, hogy könnyebb legyen felvinni és lemosni is. Én is eddig csak magában használtam, de most kaptam Karira olívaolajat és azzal kevertem. meg vagyok vele elégedve. A hajvégápolót meg hát nem tudom... Én azt hajmosás után szoktam vizes hajra tenni, meg néha hajvasalás előtt (legalább 15 perccel előtte) vagy után. Én is így próbálom növeszteni a hajam. És ne nagyon vasald, igyál sokat, egyél sok B-vitamincsoportot, E-vitamint, cinket, vasat tartalmazó kajákat és szerintem lesz eredménye. :)
2011. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vágasd rendszeresen, akkor nem töredezik el. Meg ápold pakolásokkal, hajvégápolókkal, stb.
2011. dec. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!