Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan zsírosodik a...

Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában elég hamar zsíros lesz a hajam. Gyorsan zsírosodó garnier sampont használok, meg szoktam mosni balzsammal is de nem mindig mert elvileg az is zsírosítja a hajat. (1 héten 2x mosok hajat) Megszárítom hajszárítóval, hogy az is szárítsa a hajamat. De így is 2 nap után már látszik, hogy összeáll és nagyon lapos :| Régen nem volt ilyen. Mostanában vasalom is. De amikor nem vasaltam akkor is zsíros volt (de nem ennyire) és száraz volt a vége. Kérlek segítsetek (:

16/L


2012. jan. 22. 17:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

De akkor milyen samponnal mossam a hajam? Zsíros hajra zsíros haj elleni sampont használok :|

Utolsó előtti válaszolónak: Mivel mosod a hajad? Érdekelne :D Mert én is kipróbálnám ha leírnád kérlek (:

2012. febr. 1. 18:37
 12/13 Ajsa ***** válasza:
Mi csinálunk anyukámmal samponszappant. Avokádós kamillás sörös mentás izgalmas szuper szappant. Én imádom. Nemsokára fogunk folyékony állagút is csinálni, akkor már lesz igazi szuper sampon...:)
2012. febr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
húú :D ez jól hangzik. köszi :D
2012. febr. 5. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!