Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a pattanás utáni...

Mit kezdjek a pattanás utáni hegekkel?

Figyelt kérdés
A fogkrém nagyon jól leszakította a pattikat viszont száraz hegek,seb helyek maradtak az arcomon :( Most mihez kezdjek?
2012. jan. 10. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
majd elmúlik
2012. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy majd elmúlnak, legalábbis nem minden esetben! Nekem is vannak hegek az arcomon, némelyik már évek óta. Ami ilyen sok ideje fenn van, azt csak speciális kezeléssel lehet eltüntetni, el kell vele menni bőrgyógyászhoz és ő megmondja milyen lehetőségeid vannak. Egyébként meg próbáld neogranormonnal kezelgetni minden este és jó sok C-vitamint szedni. Hátha ezek elmúlnak maguktól. De, ha nem akkor orvos!
2012. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán ugyan, de velem is elő szokott fordulni ilyen, hogy egy pattanás után seb lesz a helyén. El szokott múlni, de sokára. Én ráteszek olyan dolgot, ami leszárítja a sebet, éjszakára rajta hagyom. Nem tudom mi a neve valami 4 órás-nak hívják ilyen átlátszó és nagyon jól szárít. Clean&Cleartől van ilyen kis pici tubussal. Rossmannban és Dm-ben is lehet kapni.

Nyáron meg azt csinálom, hogy süttetem a napon, a legerősebb napfénynél és akkor az is hamar leszárítja.

2012. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem ne fog elsúlyosodni, azt hiszem kipróbálom a clean and clear-t és koszonom a válaszokat :)
2012. jan. 10. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!