Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok erre a "pattanás...

Mit ajánlotok erre a "pattanásos" problémára?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az arcomon most kezd kinőni egy pattanás. Még nem érett meg, piros a helye de már ha rávetődik a fény akkor nagyon csillag vagy ragyog (nem tudom hogy mondják ezt) ill. ha kicsit megnyomom akkor fáj is egy kicsit. Volt már ilyen korábban is, de akkor megvártam még megérett és kinyomtam, de ezt most nem szeretném, mert holnap nem szeretném egy bizonyos dolog miatt hogy ez ott legyen (orron). Aloeverás testápoló használ valamennyire mert azzal kentem be.
2012. jan. 9. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rakj rá citromokarkikát, dörzsölgesd meg, de ne nagyon, és amilyen kicsi felületen csak tudod, nekem szokott használni a Fenistil gel, és a Fastum. Mondjuk ez kicsit furcsa lehet, de nekem eddig a Fastum vált be a legjobban.
2012. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszi! Nekem olyat mondtak egyszer, de még nem próbáltam, hogy torma meg ecetet kell kenhető állagúra összeverni és azt rárakni. Most sincs itthon torma így nem próbálom ki.
2012. jan. 9. 20:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Erről még nem hallottam, de majd kipróbálom és mondok véleményt
2012. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!