Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelenthet az, ha terhes...

Mit jelenthet az, ha terhes vagyok (22 hetes) és pattanásos az állam? Azt hallottam, az állon lévő pattanás nőgyógyászati problémára utal. Kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Vagy a hormonok miatt ez teljesen normális? A terhesség is egyfajta "nőgyógyászati probléma" a szervezet számára?
2010. márc. 2. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol hallottad azt, de szerintem marhaság, csak parakeltés. Megváltozott a hormonháztartásod, és kész, pattanásos lett az állad. Nem kell neki nagyobb dolgot tulajdonítani, mint ami...
2010. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mkor terhes voltam, én is pattanásos ettem. A nőgyógyászom azt mondta, ha terhesség előtt nem voltam pattanásos, most meg igen, akkor Kisfiú lesz. És az is lett:-) Mondjuk már hamarabb megjelentek a pattanások, nem csak a 22. hétben...
2010. márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Inkább a pattanások helye miatt aggódtam, nem azért, mert pattanásos vagyok, az terhesség előtt is előfordult, de nem ennyire koncentráltan az államon. Az én babám ráadásul kislány. :-)
2010. márc. 2. 12:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják, ha az állon pattanás van, akkor a hormonokkal nem stimmel valami. És mivel terhes vagy, szerintem ez érthető.
2010. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan. :) A terhesség egy nőgyógy. probléma. :) Nem kell a tesztoszteronnak ide-oda esnie, mert nincs ciklikusság, nincs peteérés-mensi, így teret nyerhet a zsírosabb bőr, és a pattik is...
2010. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Észrevettem a kiírásokból, hogy sok sima bőrű nő lett a terhesség alatt pattanásos, másoknak (mint pl nekem) meg pont a terhesség alatt múlt el a pattanás és a zsíros bőr.


Nem kell ebből semmiféle problémára következtetni. Változik a testünk, és ennyi. :-)

2010. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!