Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reccsenés, pattanás a pocakban?

Reccsenés, pattanás a pocakban?

Figyelt kérdés

Pár napja figyeltem fel rá, hogy ilyen pattanó hangot hallok néha a pocakom felől. Nem nagyon tudom mihez hasonlítani, talán mint amikor a pufipapírt kidurrantjuk, de sokkal halkabb. Régebben még olvastam is itt egy kérdést erről, de nem találom már. Orvoshoz holnap megyek, de félek, hogy ezt elfelejtem megkérdezni :)

Mi lehet ez?

35 hkm


2011. jún. 22. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
hú ezt gondolom nehéz leírni, hogy milyen hang. Ilyet én nem hallottam, de nem lehet, hogy esetleg a baba csuklására gondolsz????
2011. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te arra gondolsz,ami olyan,mintha a pici csontjai reccsennének.

Nekem is ez volt,az utolsó hónapban,szinte mindig hallottam,amikor a kisfiam megmozdult.

Tudom hülyeség,de én attól féltem,hogy torott végtaggal fog születni.

Pedig harmadik baba,de ezelott ilyet még nem hallottam egyik babámnál sem.

Persze egészségesen született,utólag arra gondolok,hogy én elég kicsi vagyok,163 cm,és 65 kg-mal mentem szülni,kisfiam pedig 4100 grammal és 58 cm-rel született,hogy lehet nehezen fért el.

2011. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annó én tettem fel ezt a kérdést. Hát azt nem tudom mi volt mert dokit nem kérdeztem de gond nem volt belőle.
2011. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak csuklik...én is érzem éppen most.

Üdv.: 39 hetes

2011. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bizony én hallottam ilyeneket a vége felé sokszor

ahogy az egyik válaszoló írta biztos a baba csontjai ropogtak

gondolhatod milyen kényelmetlen már ott bent neki

biztos nyújtógózkodni akart a kis baby

2011. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A csuklást kizárnám, mert az ugye ütemes mozgással jár. Szóval szoktam érezni amikor csuklik.

Tényleg nagyon hasonlít arra amikor mondjuk nekem is recseg az izületem egy nyújtózkodásnál, csak kisebb kiadásban :) Majd megfigyelem az összefüggést a hang és a nyújtózkodása között. Ha meg nem felejtem el, akkor holnap rákérdezek a dokinál!

2011. jún. 22. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!