Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos problémák? Hát...

Halle kérdése:

Pattanásos problémák? Hát nekem vannak.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A segítségeteket,tapasztalataitokat,észrevételeteket szeretném kérni bizonyos problémában. A téma tárgya nem más ,mint a pattanásos arcbőr.(nem voltam ennyire patis ,csak most kb egy fél éve kezdődött ,de nekem ez már nagyon sok...ugy kezdődött,hogy először hosszabb ideig ,csak a bal arcom, a jobbon semmi ,de most ,márt át terjed a másikra is)Voltam már bőrgyógyásznál( antibiotikum tabletta,külső antibiotikum víz és krém) nem használt, kozmetikusnál ,minden hónapba arctisztításra ( annyira szétnyomogta az arcom ,hogy van ahol még mindig heges) nem használt ! Clear and clear , Garnier, Nivea ....semmi. Próbáltam még az élesztő pakolást is ,de semmi ! (Lehet,hogy nem csak 2 -3 hétig kellet volna használnom,alkalmaznom ) Alapozóval meg ugy vagyok ,hogy inkább nem használnék ,ha nem lenne szükségem ,de így muszáj !

Volt már valaki ilyen helyzetben ?

Esetleg valamilyen biztos módszer,vagy krém ami bejön és eltünteti ?

Előre is köszi !


2012. jan. 8. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szija!

Nekem is egyik nap jött egy kisebb fej méretű pattanás az orromra(!) és nem tudom lealapozni sem, meg semmi. Bocs h ezt most ideírom :)) Am sztem keress természetgyógyászt, amugy hány éves vagy, mert ugye ez csak a kamaszkorral jár, és lehet pár hnap, év múlva nem lesz ilyen. És az is lehet, hogy nem mosod le megfelelően az alapozót. Több embertől hallottam, meg tapasztaltam, hogy bennemarad a pórusokba. Az hogy egy ideig csak egyik felől volt, akkor lehet h csináltál vele vmit, vagy történt vele vmi.

2012. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A rendszeres tisztítás 3 lépésben és ecsetelőnek 3%-os hidrogén-peroxid.Tulajdonképp ez ennél bonyolultabb ide kiírni.A cickafark tea is borogatásnak,áttörlésnek nagyon jó.
2012. jan. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Étkezéssel rendben van minden? iszol elég vizet? Mert szerintem legtöbb esetben ez okozza a pattanásokat, hacsak nem valami betegség. Az alapozó is lehet hibás, semmiképp ne használj ilyesmit különben sose szabadulsz meg a bőrhibáktól.
2012. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak sima egyszerű,természetes szappant használj , ne ilyen Nivea meg stb mert nekem ezektől csak sokkal több pattanásom lett sajna.........:( De most már 1 kicsit azért jobb a helyzet h csak szappant használok!
2012. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!