Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek most a hajammal?

Mit tegyek most a hajammal?

Figyelt kérdés
Feketére festettem eredetileg barna hajamat. Nem is tetszik, és a hetek alatt már vagy 3-4 cm-t lenőtt (eléggé látványosan csúnya). Vettem barna festéket, de nem figyeltem, hogy az világosból csinál barnát, így nem változtatott semmit a hajamon. Várjak még 1-2 hetet és újra próbálkozzak, vagy ne foglalkozzak mennyire károsítja a hajam, fessem most újra?
2012. jan. 9. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
hajfestékkel nem tudod világosítani a fekete hajad. fodrászhoz kell menned, hogy leszedje a színt
2012. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de a fekete hajból már nem tudsz barnát csinálni,ha azzal próbálkozol,hogy világosabbal fested!Illetve festheted,de átmenetes,kétszínű lesz a hajad ( felül barna,ahol már lenőtt,lentebb sötét) Tapasztalatból mondom...

A feketét csak úgy tudod eltüntetni ha teljesen lenöveszted ( min. félévig tart )vagy a fodrász leszívatja vagy koktélozza a hajad! Kérdés,hogy megéri-e,mert borzasztóan tönkre teszi a hajat..

2012. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ki szökités, ujrafestés, de jobb ha fodrász csinálja, ne sajnáld ha egy kicsit drágább szökitővel csinálják. Ez a folyamat kárositja a legjobban a hajad, plussz kocolodni, töredezni, fog. De ha jó fodrász és minőségi anyaggal dolgozik akkor nem lessz drasztikus roncsolodás a hajad szerkezetében.
2012. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. jan. 9. 14:55
 5/5 anonim válasza:
Menj fodrászhoz, kérdezd meg, hogy mit ajánl, biztos fog tudni ötletet adni.
2012. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!