Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal,...

Mit csináljak a hajammal, hogy szép, ápolt, fényes legyen?

Figyelt kérdés

akármilyen hajápoló dolgokat rakok rá, bármit csinálok összevissza áll, lépcsőzetesen van vágva és a rétegek kiállnak. alapból egyenes lenne a hajam, de kiáll néhol egy egy tincs és a hajgumi vonala is látszik. mivel nagyon korpásodik a hajam, kénes sampont kell használnom, ami mégjobban szárítja.

tudnátok ajánlani valamit ami javítani tudna a helyzeten? (középhosszú a hajam)


2012. jan. 2. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:

hát egy tipp nekem is jóljönne.

de amúgy tojáspakolás, és szárítsd be ahogy egy fodrász...

2012. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a beszárítás az pár óráig bírja, utána visszaáll a régibe. ugyan ez a helyzet a hullámosítással. ha vasalom az tovább bennemarad, de az meg ugye roncsolja, meg akkor nem használhatok nem kimosható hajápolókat
2012. jan. 2. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:
ricinus olajat kenj rá :D De komolyan. Patikába lehet kapni pár száz forint. Am hashajtó úgyhogy ne idd meg xD Ettól a hajad csillogóbb lesz, nem lesz száraz. Jobb lesz a tartása is és gyorsabban nő majd tőle. Én úgy kb minden második mosás után használom és látszik az eredmény már. Hajmosás előtt bekened vele a hajad. Én úgy szoktam, hogy először a hajtövem aztán összefésülöm az egészet és még kicsit kenek a végekre is. Pár percet hagyd rajta állni aztán alaposan most ki :D szempillákra is kenheted csak a szemedbe ne menjen meg ne ess túlzásba:D
2012. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, használj ricinus olajat. Én minden második hajmosás előtt felkenem, de én pár perc helyett 3-4 óráig rajta hagyom, ámulatba ejtő a végeredmény. Kend a hajtöveidre, hajvégeidre majd fésüld össze. Tekerd meg folpackba, rá egy sapi vagy törölköző és már szépül is a hajad! :) Mosd ki a hajad jó alaposan, én kétszer szoktam kimosni a biztonság kedvéért. Puha, fényes és sokkal jobb állagú lesz a hajad. Korpás hajra ajánlom a csalánteás öblítést vagy ecetes öblítést. Remélem tudtam segíteni, sok sikert kívánok! :)
2012. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, badarságot írtam :)


*tekerd be

*Ezután mosd ki

2012. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vizes vagy száraz hajra kell rákenni a ricinus olajat?
2012. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szárazra, mert úgy jobban fel tudja venni az értékes anyagokat. Én is tudom javasolni a ricinust. Néhány percig rajtahagyni semmi értelme, legalább egy órát hagyd rajta, de inkább 3-4-et, vagy akár egész éjszakára is rajta hagyhatod. Az olívaolaj is nagyon jó, attól pedig csillogni fog a hajad.
2012. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

20:35 vagyok


Igen, száraz hajra érdemes. :)

2012. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
javítsatok ki ha tévedek, de szerintem a törölköző száraz haj jobban beszívja a tápanyagokat.
2012. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!