Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyek nagyon szép?...

Hogyan legyek nagyon szép? Mit csináljak a hajammal? Mit vegyek fel? Hogyan sminkeljek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokat kérek ezzel a "nagyon-nal" de léci próbáljatok segíteni.

Olyan hátközépig érő barna hajam van és általában hullámos (ezt nem nagyon szeretem)viszont a vasalás nagyon tönkreteszi? Az arcom se szép , nagyon sok rajta a heg.

Általában jól öltözök , de szeretnék mégjobban. Eléggé vékony vagyok de ezen nem akarok változtatni csak annyi a baj hogy a felesleg a hasmon rakódik le és ez nagyon csúnya.


2010. júl. 18. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

én szivesen segítek..csak így kép nélkül nehéz:S:S 16/L

am én is hasonló helyzetben vagyok...csak nekem nem ilyen problémáim vannakx)

2010. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

nekem is ilyen hajam van, sokáig vasaltam és nekem nagyon töredezett lett tőle.mostanra rájöttem, h a hullámos haj sokkal jobban áll nekem és már nem vasalom.használj a hegekre először korrektort, majd alapozót és végül púdert,hátha segít halványítani rajtuk.ha a felesleg a hasadon van,nem érdemes fogyóznod, mert a melledből fogsz először elkezdeni fogyni, ami nem szerencsés:)szóval érdemes hasizom gyakorlatokat végezned, és odafigyelni arra, h mit eszel.azt tanácsolom az öltözködéssel kapcsolatban, h vegyél pár női magazint, és nézegesd végig őket, persze nem kell pont azokat a ruhákat megvenni,csak meríts ihletet belőlük,és szerezz be hasonló darabokat.sok sikert

20/L

2010. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2010. júl. 19. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!