Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal? /Ez jó?

Mit csináljak a hajammal? /Ez jó?

Figyelt kérdés

Ha egyformán van levágva a hajam,akkor maradt egyenes,de már pár éve,mikor először le lett vágatva fokozatosra,teljesen hullámos lett.De nekem az egyenes tetszik,a szögegyenes.Mit csináljak hogy az is maradjon,de ne nagyon roncsolódjon a hajam?

Van egy ilyen hajvasalóm: [link]

Nem szeretném mindennap vasalni,csak miután hajat mosok,azaz heti 2x,de ha én csinálom már másnapra kimegy belőle az összes egyenesség.Amikor a fodrászom csinálja egy másik hajvasalóval az igaz,de szerintem az enyém sem olyan rossz,akkor még a 3. napra is tűrhetően egyenes. :O

Milyen spray-t vegyek? Hogyan csináljam?


2011. dec. 30. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam spray-t használni hozzá.Nem tudom, hogy milyen ez a hajvasaló én Remington hajvasalóval szoktam a hajamat vasalni, és nekem szögegyenes szokott maradni még, hogy ha elalszom is...
2011. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen? az melyik? linket tudsz adni?
2011. dec. 30. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:
könnyebben ki lehet vasalni a hajat, ha előtte ki van szárítva, és akkor jobban meg is marad. az a baj, hogy eléggé roncsolja a hajat. használj hővédő spray-t, és a hajtípusodnak megfelelő balzsamot és sampont. talán még pakolást is, ha van időd.
2011. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem most ilyen Remington hajvasalóm van [link] (bocsi csak ilyen képet találtam, de azért látszik így is...)
2011. dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy állítható hőfokos, lcd kijelzős remingtonom van. Volt már előtte több hajvasalóm (ajándékba kaptam) nem is voltak rossz márkák, de akkor is ez az igazi, sokkal hatékonyabb.

Szerintem érdemes egy ilyen állítható hőfokút beszerezni, mert az én makacs hajamat is kiegyenesíti a legkisebb hőfokon is, és az nem is roncsol annyira mint a 200fok. Plusz használj hozzá hővédőt. Én két fajtáról halottam bővebben: Balea hővédő- nekem ilyen van, alacsony árkategóriás, szupi az illata, szeretem. Vélemények itt róla:

[link]

[link]

a másik pedig a Tony&Guy rengetegen dicsérik de azt hiszem az ára már 3ezer körül mozog..

2011. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
váá,köszönöm!!! :DD
2012. jún. 13. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!