Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a töredezett hajammal?

Mit tegyek a töredezett hajammal?

Figyelt kérdés
göndör hajam van ezért vasalom...a vasalást nem tudom abba hagyni mert göndören förtelmes.Valami ötlet ? :)
2011. dec. 26. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon göndör...Silky kristály szérum hajvégápoló, meg mindenféle hajbalzsam: garnier,kallos stb.
2011. dec. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ricinus olaj a legjobb ezekre a haj problémákra IS. Nézz utána, megéri :)
2011. dec. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

garniert használok most is :) hát annyira nagyon nem hat :D

a ricinus olajat eddig egyszer használtam....hát gondolom elsőnél nem fog hatni :D:D de nehéz kimosni a hajamból :D és hogyha huzamosabb ideig használom akkor jó lesz ?:)

2011. dec. 27. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Igen. én 1 éve Ricinus olajat használok.. eleinte heti kétszeri alkalommal használtam,a hajam derékig érő volt alapból,de sajnos töredezett a szőkítés miatt. De csak a töredezést szedte ki a hajamból, hanem élet telibb lett, fényes, egészséges, dúsabb-erősebb, és még hosszabb.. már a fenekem is eltakarja :))) Mostanra már csak hajpakolásként használom, hajmosás után félórát hagyom rajta.. sokat kell bíbelődni vele sajnos, de hidd el hogy megéri :) A kimosásával kapcsolatosan meg annyi hogy: jó meleg vízzel mosd, és bő samponnal alapos sika-mika :D ennyi hátránya van, makacs ragadós, de jó ;)


Ez mellett még ajánlom a Kallos termékeit.. vannak nagyon kedvező áron, nagyon jó hajápolási termékeik :)

2011. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*De nem csak a töredezést szedte ki a hajamból*
2011. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!