Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a száraz,...

Mit csináljak a száraz, töredezett hajammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben azthiszem túl sokat mostam a hajamat ( ebből kifolyólag túl sokat is szárítottam) és nemrége vettem észre, hogy elég száraz lett a hajam, ráadásul töredezett. Hajápolásra ELSÉVE méhpempő kivonatot tartalmazó hajsampont használok kiszáradt hajra, és Gliss Kur argán & karité-olajat tartalmazó balzsamot töredezés ellen.

Szerintetek mindez elég? És hatásos is? Mit tehetnék még?


2010. máj. 25. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

rengeteg ilyen kérdés van. max 2 havonta vágatni, egy héten max 2* 3* mosni, egy héten minimum egyszer hajpakolás (lemész a dm-be, minden márkából van töredezés elleni, újraélesztő)


Az én hajamra például nem hatnak az újrareparáló termékek, én vettme egy sima 300 Ft os hajpakolást a fodrászkellékesnél, az tökéletesen simává varázsolja a hajam. jobbára mindenkinek más a haja felépítése, ami nekem jó az nem biztos, hogy neked is, próbálj ki különböző sampopnokat balzsamokat hajpakolásokat és meglátod melyik a legjobb. azt, hogy neked mindez elég-e a hajadra nem tudhatjuk, mivel nem mi, hanem te érinted meg, látod nap mint nap. ja, és természetesen hajszárítás, festés, hajvasalás/göndörítés kiiktatása vagy minimálisra csökkentése.

2010. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olajos hajpakolásokat neki! Azok használnak.
2010. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen, de ezeket csak a hajvégekre, hiszen az olajtól nagyon gyorsan zsírosodik a haj és sokkal gyakrabban kell mosni

első voltam.


18/l

2010. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tojás sárgáját oliva olajban kikeverni, lányaimnál bevált. Az arányt már nem tudom, de jó sűrű volt, hogy nem folyt le.
2010. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom hulye valasz, de nekem az segitett, hogy olyan sokat dolgoztam, hogy csak heti egyszer volt idom megmosni a hajam. Addig felkotve hordtam ha mar gaz volt. Elotte nekem is olyan szaraz volt a hajam, hogy legtobbszor vasalnom kellett, hogy normalisan nezzen ki, ne szalljon mint a szaraz fu. Persze az is csak szaritotta... Egy-ket honapig nem volt idom odafigyelni magamra, es ma mar nagyon szep lett a hajam, nagyon orulok neki!
2010. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!