Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítenék hogy bátrabban...

Segítenék hogy bátrabban járjak a szoliba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Itt a tél, napsütés nélkül és most már nagyon fehér vagyok. El kéne mennem szoliba de annyira félek a szolitól, félek hogy beragadok, egy kicsit bezártság érzetem is van. Meg, tudom ez hülyén hangzik, de volt egy horror ahol felemelkedtek a csövek, és megégtek,elégtek, azóta nem merek menni segítsetek kérlek,valamivel nyugtassatok:DDDDDDDDDDD

2012. jan. 5. 19:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki! :)

Szerintem a szoli emberfüggő hogy kinek hol kényelmes, álló vagy fekvő...

Már másodszorra voltam, állóba járok, az ajtó félig csukódik be van egy kis rés ami nyitva marad, ezét nem félek, és azért akarok állni mert akkor nem érek hozzá a gépezethez. Meg nem izzadok hozzá amin előtte mások izzadtak..

de köszi mindenkinek! :) most már nyugodtan járok!

2012. jan. 10. 19:32
 12/20 szemerey ***** válasza:
Én teljesen be szoktam zárni az ajtót az állóban..
2012. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
amúgy semmiképp nem lehet bent égni mivel az alkalmazott aki ott dolgozik ö állítja be az időt és az a dolga hogy figyelje hogy minden rendben megy ha ö látná hogy már lekellet volna állni a gépnek de valami miatt mégse azonnal kikapcsolná vagy áramtalanitana. szóval semi esélyrá hogy bent égjen valaki.
2012. jan. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 szemerey ***** válasza:
34%

a zsetonosban nem az alkalmazott állítja be az időt.kifizeted, odaadja a zsetonokat, bemész, leöltözöl,bedobod, bekapcsol,kikapcsol, kijössz, öltözöl, végeztél. állóba járok.

mindenki különböző ideig vetkőzik-öltözik, egyénfüggő.

sztem már csak a maradi szolikban kapcsolja be a pultos.

2012. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
maradi szoliba jéézusom a zsetonos a legmaradibb ahova én járok szinte a legjobb gépek vannak csoki csövek szexi kakao meg minden modern dolog. és a recepciós álitja be az időt temeg ha beálltál vagy befeküdtél megnyomod a gombot és indul a végén meg magától kikapcsol. de recepciós figyeli a beállított időt
2012. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 szemerey ***** válasza:
34%

sztem amit én dobok be,az a biztos.addig öltözök amíg akarok,nem érzem magam kellemetlenül miatta, amikor kész,intézem magamnak.

egyébként nem tudom mit makogol,ahová a volt osztálytársam jár(t),ott a recepciós dobta be ugyan,de csak két ismétlem KÉT perc volt a leöltözésre és bekapcsolt,kösz kihagyom,nem fogok kapkodni.

akinek nehezére esik bedobni pár érmét,mert akkora idióta,azt ki kell szolgálni a végletekig igaz hehe

a csokicső egy nagy xar,de éld bele magad hogy tuti,a magadfajta retardáltaknak ideális.

2012. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még nem volt panasz se a Chocolate Brown csövekre, se a Coffee Love csövekre. A környező szolikat sorba büntetik, mert hihetetlen károsak. Ezek a csövek megkapták a zöld matricát. Nem éghetsz le bennük, mégis gyönyörűen barnítanak. De elmondhatjuk, hogy szerencsére sok retardált jár a mi szolinkba, és eltartják a családunkat! :)
2012. febr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
drágám a retardált te vagy ugyanis nem fogod fel hogy ahova én járok ott semmiféle zseton nincs nem dob be semmit a recepciós számítógéppel működik és annyi idő alatt vetkőzöl le vagy öltözöl fel amennyi idő alatt akarsz. Nem tudom mit okoskodsz itt ha nem értesz a dolgokhoz a csoki csőről meg annyit hogy sokkal kevésbé káros mint a többi az első 6perc látszik és egyáltalán nem éget. Amíg te bőrrákot kapsz addig én nem ez a különbség. Remélem sikerül felfogni!
2012. febr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok, aki a zsetonokról beszélt. :) Én csak a csövekről beszéltem. A mi szoláriumunk is számítógépes rendszerrel működik, emellett csokicsöves. :) Na akkor ki a retardált, hogy összekeveri a válaszadókat? :)
2012. febr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
szemereynek írtam nem tudom mér vetted magadra ugyan is teljesen az ő mandandójára válaszoltam. szóval hagyjuk egymást szerintem.
2012. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!