Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Revalid?! Segítenek valamit...

Revalid?! Segítenek valamit ezek a termékek?

Figyelt kérdés
Nekem pontosabban arra kellene h gyorsabban nooljon a hajam...mert nagyon nem nyooll meg..meg méég hajhullásra is elkelne :D
2010. szept. 7. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
En szedtem egy darabig es nekem bejott. Arra nem emlekszem, hogy gyorsabban nott e a hajam, de azt tudom, hogy sokkal szebb lett tole es rengeteg uj hajszalam nott.
2010. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:D a hízásban is segíteni fog! De amúgy hasznosak
2010. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
téényleg hizlal? :O
2010. szept. 7. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy a francba hizlalna mar egy etrendkiegeszito kapszula? Ebben olyan gyogynovenyek vannak, amik jot tesznek a hajnak, ennyi. Ennyi erovel a multivitamin tabletta is hizlal, meg a kulombozo teak is. (ezt a hulyeseget!)
2010. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a kapszula elég jól bevált, de baromi drága, most egy tök olcsót szedek és az is működik. A samponja meg a balzsamja nem hiszem, hogy sokat érne, ugyanazok kb az összetevői, mint egy normál terméknek és ugyanazok a káros anyagok megvannak benne.

Amúgy konkrétan hízni nem fogsz tőle, maximum a B vitamin tartalma okozhat nagyobb étvágyat, de én ezt sem vettem észre.

2010. szept. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van, a multivitamin tabletta is hízlal! Nyilván nem maga a tabletta, de olyan étvágyat csinál, hogy meghízhatsz tőle. Én pl. voltam egyszer kórházban gyomorpanaszok miatt, egyszerűen semmit nem bírtam enni, lefogytam 42 kg-ra és a doki által felírt gyógyszer mellé kimondottan a multivitamint (ha jól emlékszem, a Béres Aktival-t) ajánlotta az orvos, mert az növeli az étvágyat. és így is lett: sikerült elérnem a versenysúlyomat, a 46 kg-t. Szóval nem hülyeség amit írtak... Amúgy a Revalidtól a hajam nekem csak még dúsabb lett (sajna), de amúgy semmit nem ér (igaz, én körömre szedtem). A Biovanne szintén egy kalap kaki. Van valami Merz Special nevű, állítólag az jó a hajra is és a körömre is.
2010. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor sem maga a tabletta hizlal, hanem az eves! Es ne haragudj, de ez a 4 kilos fogyas semmi. Nekem is 57-53 kilo kozott folyamatosan valtozik a sulyom, es nem az etrendkiegeszitoktol. Lehet, hogy egyeseknek nagyobb etvagyat csinal, bar en ezt nem tapasztaltam sem a Revalidnal, sem multivitaminnal. Es ha igy is van, ez a par kilo akkor sem olyan nagy problema, hogy ne lehetne elviselni, vagy tenni ellene valamit. Es ahogy irtad, a Revalidtol dusabb lett a hajad, tehat valamit megis csak hasznal!
2010. szept. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!