Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az aloe-s termékek segítenek...

Az aloe-s termékek segítenek annak aki PCOS?

Figyelt kérdés
Volt már akinek ettől elmúltak a cisztái, vagy bármi módon segített? Szeretnénk kisbabát, májusban volt egy spontán vetélésem, és a héten derült ki a ciszta. A segítséget előre is köszönöm!
2008. szept. 10. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A ciszta magától is felszívódhat.

Az aloés termékek nagyon jók, én használom, és forgalmazom is őket. nem tudom melyiket ismered, én a forever living termékeit ajánlom. Mi is babát szeretnénk, ezért most erősítem a szervezetem, azaz felkészítem a fogantatásra.Mivel vetélésed volt, tudom ajánlani az áfonyás aloe italt(berry nektart) és a nature min-t (ásványianyag tabletta)ezek természetes vitaminok, nem szintetikusan előállítottak. valamint az omega 3 telítettlen zsírsavak is fontosak, artic sea a kapszula neve. én ezzel a hárommal kezdtem, és még fontos a napi leglább 2 liter folyadék, ha lehet ne coca cola, meg műitalok. Ha érdekel a termék tudok infot adni ha adsz elérhetőséget.

Sok sikert, jobbulást!

2008. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én másik válaszoló vagyok.

ha a pcos-hez inzulinrezisztencia is társul, akkor azt rendbeteszi a szintén forever-es Fields of Greens!

2008. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Már rendeltem is aloe-s termékeket! Remélem beválnak!
2008. szept. 12. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!