Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az aloeverás termékek segitene...

Az aloeverás termékek segitenek, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
Lombik előtt állunk és egyik is merősöm az aloeverás termékekkel foglalkozik. Nekem állt, hogy milyen jók ezek a termékek és milyen jó lenne ezekböl nekem is vennem. Ami nekem kellene most, hogy jol felturbózzuk a szervezetemet az 35ezer ft-bol ki is jönne. Már annyit költöttünk mindenféle bogyikra, hogy én már nem is hiszek ebben. Ha tudnám azt, hogy 100%,hogy így össze jön biztosan kiszoritnánk a rá valót. De biztosan hallottatok rola, hogy a kaális lombik kb. mennyire rug anyagilag. ( Femibiont szedek egyébként) Van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata?
2010. júl. 29. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom nincsen, de az aloeverás termékeket nem kifejezetten erre találták ki, szerintem csak pénzkidobás lenne neked, neki pedig egy jó üzlet.

Tudom, hogy nem könnyű de termékek helyett inkább próbálj meg nem görcsölni a témán és amikor a legkevésbé várod akkor fog összejönni!

Sok sikert!

2010. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Annyira erőszakosak ezek az emberek akik ezzel foglalkoznak. Már a másodikkal volt most élményem. 3 évvel ezelőtt vettem egy flakon gélt már nem emlékszem a nevére, arra viszont nagyon jol emlékszem, hogy a hasam nagyon ment töle. ettöl függetlenül nem mondom, hogy rosszak ezek a termékek de azt sem hiszem, hogy ez a cucc csodákra képes. Várom még a tapasztalatokat!
2010. júl. 29. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kifejezetten jók ezek a termékek. A FLP-re gondolsz? Én is szedtem. Két hónapig ittam a nektárját, és életemben először 28 naposak voltak a ciklusaim. Nagyon szépen regenerálja, méregteleníti a szervezetet.

Azt viszont hogy lombik előtt vagy gondolom nem azt jelenti hogy egy kis gyógynövénnyel rendbe lehet hozni.

Szerintem ha telik rá és rászánod a lombik előtt egy kis "alapozásnak" a szervezetednek szuper, csak ezek a csomagok árai rémisztőek. Elég lenne a tea+a nektár,de így is húzós.

ja! DM-ben láttam 98%-os aloe vera-t, ugyanaz, csak olcsóbb! Nézd meg!

Megkérdezhetem hogy miért kell a lombik? Találtak bibit nálad vagy a párodnál? Csak azért érdekel, mert mi 6 évig vártuk a bébit és nem jött,minden vizsgálatot megcsináltak, és tök véletlen derült ki hogy a pajzsmirigyemmel van gond. Ez októberben volt, februárban már babós voltam

Minden jót! Szorítok!

2010. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a berry nektár és az aviva torna eltüntette a méhnyálkapolipomat.3 üveggel ittam meg.Szerintem nem rosszak.
2010. júl. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Második válaszolónak! Megcsinálták az átjárhatóságit és szétnéztek laparral odabenn. Eredmény: jobb oldali petevezető elzáródott. mind a két petefészkem össze nőve a beleimmel ciszták álltal és a méhemen is van ciszta kivülröl. Mindkét petefészkem müködik és a méhem is alkalmas baba kihordására. Ezt már a kaáliban mondták ott nagyon jók az esélyeink állitólag. Először nagyon elkeseredtem a mütét után , de a kaáliban minden megváltozott, nagyon sokan vannak rosszabb helyzetben. Én bízom benne, hogy így sikerülni fog. 2 éve lessz , hogy próbálkozunk. És 32 éves vagyok. Köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 30. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!