Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítenék hogy bátrabban...

Segítenék hogy bátrabban járjak a szoliba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Itt a tél, napsütés nélkül és most már nagyon fehér vagyok. El kéne mennem szoliba de annyira félek a szolitól, félek hogy beragadok, egy kicsit bezártság érzetem is van. Meg, tudom ez hülyén hangzik, de volt egy horror ahol felemelkedtek a csövek, és megégtek,elégtek, azóta nem merek menni segítsetek kérlek,valamivel nyugtassatok:DDDDDDDDDDD

2012. jan. 5. 19:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Menj állóba az kevésbé "félelmetes", ott nem fekszel és az már jobb érzés szerintem. :)
2012. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanebben vagyok énis, hogy ott ennyire nem félek mert jobb érzés állni :D
2012. jan. 5. 19:26
 3/20 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a bezártságot, de nekem a fekvő jobb mint az álló, mert az állók általában teljesen bezáródnak, viszont a fekvőknek legtöbbször a fej felőli vége nyitott, de vannak olyanok is, amiknek az oldala is az. Szóval abból kilátok, meg "vész" esetén ki tudok mászni valahol. Az állóban én jobban félek. :D
2012. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nem rég mentem elsőnek annyira izgultam felelsleesen , csak kicsit hangos a ventilátortól a fekvöt még nem probálatm
2012. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én is parázok és inkább állóba megyek. Néha az időt is figyelem, arra gondolok mi van ha nem áll le a gép időben és megsülök. A fekvő gépek meg oda vannak tolva a falhoz, nincs rés a végén kimászni :/
2012. jan. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Van olyan üzlet, ahol lenne hely. Azért írtam, mert a miénkben is úgy van. :)
2012. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az álló még rosszabb, ahogyan kapaszkodni kell, mint egy kínzókamra...
2012. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb a fekvő. Magadnak tudod beállítani oldalt, hogy mennyire csukódjon le. Ráadásul én voltam már olyan állószoliba, aminek az ajtaja ilyen mágneses volt. :S Na, az volt életem leghosszabb öt perce...
2012. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én is eléggé félős vagyok szolit illetően - klausztrofóbiám is van, a liftben sem érzem jól magam. Ettől eltekintve legyőzöm a félelmet, kéthetente szolizom. Állót használok kizárólag, sokkal biztonságosabbnak érzem - a fekvő olyan, mintha koporsóba feküdnék - plusz még izzadságfoltokat, fertőzést is okozhat.

Én nem szeretem a vakító, pattogó, forró szolikat - de ezek az újak egész jók.

Ne félj, szinte 0 esélye van, hogy baleset lesz, a horror az horror - ebből kiindulva nem menj utcára, mert fejedre esik egy tégla.


Ha mégis félsz, akkor ajánlom az önbarnítót - ha jó minőségű, és egyenletesen kened fel, szép barna leszel.

2012. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 szemerey ***** válasza:

Az álló olyan érzés, mintha űrhajóban lennél. Egyébként ott sem úgy kell állni, mint egy deszka. Én fele időben a csövek felé fordítom a karjaim, hogy a belső része is barnuljon, másik felében pedig kapaszkodom.

A lábat is lehet emelni 1-1 percig, mivel minél közelebb vannak a csőhöz, annál jobb.

Szemvédőt használj!

2012. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!