Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami "házi gyógymód"...

Van valami "házi gyógymód" korpás hajra, vagy itt csak a "Head and Shoulders" és egyéb "korpátlanító" samponok segítenek?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül korpás a hajam !!

De komolyan!!

És tényleg...nagyon!!

Felülről olyan, mintha valaki teleszórta volna morzsával, és undorító...nem vagyok egy igénytelen lány, sokat adok a jó kinézetre és a hajamat is rendszeresen ápolom. De egy pár hete hirtelen hihetetlenül korpás lett.

Van erre valamilyen "házi gyógymód"? Olyanokra gondolok, mint pl: nagyanyáink házi praktikája: tojásfehérje, vagy egyéb, amit rákenhetnék, vagy itt már csak a korpa mentesítő samponok segítenek? Vagy azok egyáltalán használnak valamit?? Köszii a gyors válaszokat!


2009. dec. 23. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem a Neutrogena Tgel sampon vált be erre..tökéletesen..dmben kapható!

Apukám meg Nizoral sampont használt ami gyógyszertárban kapahtó neki az volt tökéletes!

Remélem rendbe jössz, Kellemes Ünnepeket!

2009. dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az ecetes viz hajmosás után az a legjob nekem be vált
2009. dec. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, először az ecetes vizet próbálom ki, mert ecet van itthon, de ha az nem használ, akkor az első válaszoló által kiírt samponokat fogom kipróbálni !

Nektek is Kellemes Ünnepeket !!

2009. dec. 23. 20:01
 4/11 anonim ***** válasza:
én is ecetes vizzel szoktam, és nagyon jó. Pár perc múlva már a szagát se lehet érezni. Én úgy csinálom, hogy beleöntöm a vizzel higitott ecetet egy spriccelős dobozba v mibe tudod a naptejek szoktak ilyen spriccelhetők lenni, és úgy fújom a hajamra, majd törülközővel beledörgölöm.
2009. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, ki fogom próbálni, (:

(Jöhetnek még válaszok)

2009. dec. 23. 22:07
 6/11 anonim ***** válasza:

én a rossmann-ben szoktam selsun vagy sellon sampont venni, egy és ugyanaz a kettő, csak hol így, hol úgy nevezik. elég drága, de én higítva öntöm a fejemre, és nagyon lehet vele spórolni, jól habzik. nagyon alaposan fel kell rázni, mert rettenetesen ülepedésre hajlamos.

azóta, hogy ezt használom, viszketni sem viszket fejem

2009. dec. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm (:
2009. dec. 24. 10:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is abszolút Tgel párti vagyok!!!
2009. dec. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a 2 komentelő vagyok ha például még szőke a hajad lehet kamila teát ecetel az isjó mert szép puha lesz a haj meg világosab, barnáknak nem ajánlot a kamila és én üvegből öntöm rá ugy gyorsabb
2009. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát, barna a hajam, de jó ötlet egyébként (:

köszi nektek, az ecetet még ma kipróbálom (:

2009. dec. 24. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!