Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől jön annyi sok pattanás...

Mitől jön annyi sok pattanás ki az államon meg a homlokomon?

Figyelt kérdés
Màr 22 vagyok, mègis kijön egy csomó, ilyen fehér csuda pöttyök. Mitõl lehet?
2012. jan. 1. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy zsíros a bőröd? Valami szárító szert kéne használni lehet
2012. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem zsiros a bôröm, normàlis, mégis egy csomó pattanàs kijön mindig.
2012. jan. 1. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Fehér pöttyök? Nem lehet hogy inkább mitesszer? Nekem azok jönnek ki, pedig 24 vagyok, bár nekem alapból zsíros a bőröm.
2012. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem miteszer, hanem pattanás, begyullad ès fehér truty vagy geny vagy mit tom én mi van a képemen. Szal pattanás.
2012. jan. 1. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mert zsíros a bőröd.:) Ha normál bőröd lenne nem küszködnél ezzel. Mindenesetre ha nagyon zavar gyógyszertárban lehet kérni kifejezetten pattanásos bőrre kitalált arclemosót(kamillás). Szerintem nagyon hatásos. Semmiképp ne próbáld szárítani mert csak még több fog kijönni rajtad és akkor tényleg zsíros lesz a bőröd.
2012. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!