Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy borzalmasan nagy pattanás...

Egy borzalmasan nagy pattanás díszeleg a homlokomon! Mit tegyek, hogy eltűnjön?

Figyelt kérdés

Segítsetek, kérlek! Már több napja ott van, és gondolom begyulladt! Hogyan tűntethetném el? :( Előre is köszi.


[link]

[link]

[link]

[link]


2011. jún. 11. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért nem nyomtad már ki?
2011. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jujj.....én kiszoktam nyomni a közepéből a fehéret..és utána arcszesz h csípje kicsit...ha nincs benne fehér csak piri púp (mert nem igazán látom) akkor hagyd majd lemegy:(
2011. jún. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy szelet paradicsomot rajta tartasz egy ideig, amíg vissza nem húzódik. ( Nekem mindig beválik. )
2011. jún. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne bántsd, ebből hamarosan egy szép szarvacska lesz.
2011. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyomd ki! Aztán paradicsomot nyomj oda, vagy kend le valami tonikkal.
2011. jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4. köszi, ez aranyos volt tőled. Mindig is egy cuki kis szarvacskára vágytam. :D -.-


Már kinyomtam egy csomószor, de egyre csúnyább lesz. :( A paradicsomot még nem próbáltam. De most akkor kipróbálom. Köszi. :)


Még azért várom a kommenteket. :D

2011. jún. 11. 12:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha használsz az arcodra tonikot,akkor azzal kenjed továbbra is. Emelett nagyon sokat mosd az arcod tiszta vízzel,mert ha belemegy a por,a piszok,lehet jobban elfertőződik. Emellett tegyél rá fogkrémet,hogy szárítsa le!
2011. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
járhatnál kozmetikushoz, az helyre hozná a pattanásos bőrödet, amúgy meg azért alakul mindig ki ez a pattanás, mert nem jól nyomtad ki, addig kell nyomni, amíg csak vér jön belőle utánna lelappad idővel
2011. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Juj, ez tényleg csúnyus:( Én jól megkínoznám a helyedben a szemétládát. Vagy egyáltalán ne nyúlj hozzá, vagy nyomd ki, de akkor rendesen, amíg vér nem jön belőle, illetve olyan átlátszó színű folyadék. (A vér fehérvérsejtjei egyébként.)
2011. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem nyomtad ki elég jól, ezért nő vissza, én megpróbálnám kinyomni, aztán alkohollal letiszítani
2011. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!