Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » LÁnyokk tudnátok segíteni 3...

LÁnyokk tudnátok segíteni 3 kérdésre válaszolni? Vagy töb.

Figyelt kérdés

15 éves vagyok.Rágom a körmömet,és olyan ocsmányak!!

kicsit szorongok és rágom..utálom magam ezért MIT TEGYEK???



1.rágom a körmöm mit tegyek? segítsetek


2.Zsíros az arcbőröm mit ajánlanátok??olcsóbbat és jót.


3.tudnátok jó sminkes cuccokat linkelni?


köszi :)


2011. dec. 28. 19:59
1 2
 1/11 Amandaroza ***** válasza:

Én nálam a köröm rágás ellen segített az ,hogy mű körmöm van és elégé drága és szép ,hogy lerágcsáljam.(pszichológus ajánlotta)

A többi kérdésedre nem tudok válaszolni.

2011. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi szépen a választ.

nekem azt mondta a pszichologusom nekem kell rajta segítenem,de nem megy :(

2011. dec. 28. 20:11
 3/11 Amandaroza ***** válasza:

Hát végül is segíthet,,,mert nagyon szépek és inkább nézegettem mint rágtam. [link]

itt körül nézel a nevekre kattintva több millió köröm van és egyik szebb mint a másik :)

2011. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

zsíros arcbőrre kénes szappan,gyógyszertár,nyugi olcsó

+

Pakolás zsíros bőrre


Verj fel egy tojásfehérjét, majd keverj bele fél evőkanál vizet és fél teáskanál pirospaprikát. Vidd fel az arcodra, hagyd hatni tizenöt percig, majd langyos vízzel mosd le.

2011. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm!


első válaszoló csak az a baj,hogy suliba nem horhatok műkörmöt,meg nem is tartós a ragasztója :S

2011. dec. 28. 20:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is rágtam régebben a körmöm de egyszer csak leálltam valahogy:D Amúgy az egyik barátnőm is rágta a körmét és Ő mindig azt csinálja hogy kifesti a körmeit és akkor nem szokta rágni:)
2011. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi ezek jók! :)
2011. dec. 28. 22:33
 8/11 anonim ***** válasza:

1: Műköröm egyértelmű! Mindig ápolt lesz tőle a körmöd,szép és nem is fogod rágni!

2:Tudok rá egy jót de most egyszerűen nem jut eszembe jaj, minden ilyen DMben lehet venni zöld tubus, 900forint és kis zöld golyós folyadék, arc lemosó és hihetetlenül szárítja a bőrt ha valakinek zsíros nagyon jó rá, de nem jut eszembe a neve.

3:Mármint márkára gondolsz? Gondolom szintén olcsót..Kallosnak a Love márkái, Miss Rose, Lora, Essence stb.

2011. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Köszönöm az elsőt jövőhéten beis szerzem!

Csak mondom iskolába nem nagyon engedik,sőt nem is engedik.9kes vagyok..

2011. dec. 28. 23:11
 10/11 anonim ***** válasza:

1. ha a műkörmöt nem engedik, akk kend be olyan dologgal, amit nem szeretsz. pl csípőspaprika...

2. én 4 napja kezdtem el egy olyat, hogy kb 1 dl vizben feloldok 2 teáskanál szódabikarbónát. a lé részével megmosom az arcom, az alján maradtat pedig vattapamacsra rakom és átdörzsölöm vele a bőröm. megvárom, h megszáradjon, nem mosom le. ha megszáradt a kezemmel lesöpröm a kis szemcséket. kicsit kellemetlen ha pl szemedbe vagy szád közelébe megy. de használ, nekem már most szebb a bőröm :) ezt reggel szoktam, utána bekrémezem az arcom, mert nagyon szárít ...:S

3. erre most nem tudok irni... telorol nem tudok linkelni:)

2011. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!