Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ki probáljam?

Szerintetek ki probáljam?

Figyelt kérdés
az helyzet,hogy fehér a borom(egyesek szerint nagyon fehér),de nagyon szeretném kiprobálni a szoke hajszínt,de a barátnoim szerint az nekem nemm illene,mert fehér vagyok.ok azt mondják inkább fekete,persze arra is gondoltam,de jelenleh szoke szeretnék lenni.tényleg nagyon nem illene?
2011. dec. 21. 16:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

olyan hajam van,mint a képen a csajknak [link]


és göndören ér eddig a hajam,de kivasalva se sokkal hosszabb. [link]

2011. dec. 23. 15:21
 12/18 A kérdező kommentje:
amugy barna szemem van
2011. dec. 23. 15:22
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek roncsolja a fekete hajfesték a hajat. Nekem pl. a szőke roncsolta, mert akkor mindig töredezett a hajam és száraz volt nagyon. A feketétől lett normális a hajam, azóta szép hajam van.
2011. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

hát ha nem szeretnél vöröset,akkor sztem vmi szép aranyszőke,vagy karamell,de sztem nagyon sápasztana a fekete,de te tudod :)

am azért írtam,h a fekete roncsol a legjobban,mert abba van a legtöbb ammónia,ami nem tesz jót a hajnak,és ez nem hajfüggő :)

2011. dec. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 TeeCee ***** válasza:
Van ám ammóniamentes/csökkentett ammóniatartalmú festék is:)
2011. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Szerintem akkor már inkább szőkére fesd be... Nekem fehér bőröm van és fekete hajam de nem nagyon illik szal szerintem akkor szőke de ha befested ápold sokat mivel a szőkétől és a feketétől egyaránt nagyon roncsolódik a haj....
2011. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szintén világos bőrű vagyok középbarna hajszínnel (természetes). Múltkor befestettem az eredetinél sötétebb barnára és egyáltalán nem tetszett az eredmény (se nekem, se az ismerőseimnek), úgyhogy szerintem az eredetidnél sötétebbel ne nagyon próbálkozz (max 1 árnyalat).

A világosabb nem tudom hogy nézne ki, arról nem nyilatkozom, de gondolj arra is, hogy ha már egy icipicit elkezd lenőni, az tökre látszani fog. Emiatt gyakrabban kell festened majd, ami eléggé megviselné a hajad.

Vékony szálú a hajad amúgy? Mert ha igen, akkor szerintem nem lenne jó dolog még jobban elvékonyítani.

2012. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
szerintem ne fesd be én már láttam egypár fehérbőrű szőke nőt de iszonyatrondán néz ki a kettő.
2012. aug. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!