Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert hull a hajam annyira...

Miert hull a hajam annyira erosen? Ketsegbe vagyok esve

Figyelt kérdés
17 eves vagyok, a hajam egyszer festettem meg,most 2 evvel ezelott,de akkor is csak samponnal. A hajam hosszu,most is novelem,de 2 honaponkent vagok a vegeibol.Egy ideje nagyon erosen el kezdett hullni a hajam. Szaraz szokott lenni,es 3 napon belul bezsirosodik. A szarazsag ellen balzsamot hasznalok,de a hatasa csak 1-2 napig tart. Hajmosas utan sok hajszalam hull ki,szinte tincsek,akarcsak amikor megfesulkodom,vagy becsatolom,bekotom. Kerlek adjatok egy tanacsot,felek hogy elhull a hajam jo resze,ugy erzem maris sokat vesztett a dussagabol. Elore is koszonom
2011. dec. 21. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

valószínűleg vitaminhiány,esetleg vérszegénység.

szedjél biovanne vitamint és nézesd meg a vérképed.

2011. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezzel nem vagy egyedül nekem is nagyon hullik és még mindig nem sikerült megállítanom :S amúgy azóta szedtem A vitamint bánfit használtam és most revalidot szedek
2011. dec. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz ki egy fodrászt... Ők tudnak praktikákat hajhullás ellen. Valóban lehet vitaminhiány, vagy a hajhagymáid gyengék... Esetleg túl sokat vasalod, vagy sokszor mosod.
2011. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele és kb az összes lány ismerősöm szerintem várj egy kicsit hátha jobb lesz és utánna próbálkozz valamivel.
2011. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!