Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudna vki ajanlani egy valoban...

Tudna vki ajanlani egy valoban JO dezodort, ami naturkozmetikum?

Figyelt kérdés
Probalom levaltani a kenceficeket naturkozmetikumro, es a dezodor az fontos h ne tartalmazzon femsokat, aluminiumot, stb. De eleg erosen izzados vagyok, ugy h akinek van tapasztalata az ossza meg velem is kerem :)
2011. dec. 9. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

én is kutatok utána, és ezt találtam (még nem próbáltam, de hamarosan veszek egy ilyet):kremmania.hu/kremek/kategoriak/dezodorok

egyébként ez az oldal tök jó, én mostanában mindent itt ellenőrzök vásárlás előtt

2011. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

uh, most látom, hogy rosszat linkeltem,

erre gondoltam:

[link]

2011. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Voltak akik megvettek pár biodeo-t és megnézték az összetevőiket és alaposan utánuk néztek. Elég durva dolgokat adnak el natúr néven, ráadásul elég drágán.

[link]


A cikk végén van egy csináld magad dezodor recept, ami 100% bio.

2011. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!