Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszínezőt tudnátok...

Milyen hajszínezőt tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném színezővel beszínezni a hajam, de abszolút nincs benne tapasztalatom, így szeretném a segítségeteket kérni.


Ez a természetes hajszínem:

[link]


Szeretném, ha színezés után ehhez hasonló lenne:

[link]


[link]


Szóval nem lenne drasztikus a változás.:) Fogalmam sincs, hogy ezt milyen színezővel lehetne elérni.

Van valakinek valami tippje? Melyik fajta színezőt tudnátok nekem ajánlani?

Semmiképp nem akarom még festeni, mert félek, hogy nem fog tetszeni magamon a látvány.

Tapasztalatok?


Nagyon köszönöm a segítséget! :)


2011. nov. 29. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de lehet hogy szőke hajról a vörös szinező nem jön le, még ha szinező is de a vörös kopik a legnehezebben.
2011. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem keserítettél el, de a hajszínem inkább barna, nem szőke. :) Lehet, hogy rossz a kép. Itt egy másik:


[link]


Már nem ilyen hosszú, csak a derekamig ér.

2011. nov. 29. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit sötétebb barnás hajam van. Megpróbálkoztunk anyukámmal egy sötét mézszőke színt igérő színezővel, és vörös lettem. De csak a hajtövemnél, és a hajvégeken. A többi részen nem hatotta meg a hajamat. Így, hogy kicsit kopott, így tetszik, már csak enyhe vöröses fénye van. De nem jött le, látszik a "lenövés", még ha halványan is...


Szóval csak annyi, hogy szerintem mindenkinek másképp mutat 1-1 színező a haján. Vegyél egy nagy levegőt, és válassz egyet, ami kicsit vörösesebb-világosabb, mint amilyet szeretnél, és talán akkor befogja eléggé :)

Sok sikert!

2011. nov. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg először egy alsó tincsen, és is így szoktam, mert nekem sem olyan lesz soha mint a képen.
2011. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Légyszi teljes hajszínező neveket írjatok, mert nem tudom, hogy az adott márkából melyik típust kell megvennem. :D


(pl: Palette Tone Creme)

2011. dec. 4. 17:02
 6/6 A kérdező kommentje:
És persze köszönöm az eddigi válaszokat! ;)
2011. dec. 4. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!