Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rézvörös hajat szertnék, de...

Rézvörös hajat szertnék, de nem szertném befesteni csak akkor, ha nem találok hajszínezőt. Tudtok ajánlani valamilyet, vagy van ilyen színűben egyátalán?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

A L'oreal Casting Creme Gloss hajszínezője elég jó. :)

[link]

Ez nem pontosan ez az árnyalat, de szerintem biztos van.

2010. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, milyen színű a hajad. Hacsak nem vagy nagyon világos, lehetőleg eredeti szőke, nem nagyon fogja befogni. De van olyasmi színező, barna hajamnak csak egy kis fényt adott, szóval nem egy nagy hatásfok (többet am nem is akartam) Előzőnek meg köszi a linket, én olyat szeretnék :D

[link]

A régi csomagolásán világosabb és rezesebb színe volt mondjuk... de elvileg nem ilyen sötét ez sem... :S

2010. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Loreal jó lenne (első link), mert két szép rézárnyalatú festéke is van. Viszont pár hónapja eltűntek a boltokból. Ebben a színben nem fogsz találni színezőt szerintem.
2010. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kleral System Milk Color

Teljesen természetes, ténylegesen nincs benne ammónia.

2010. okt. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!

amúgy olyat hallottam hogy,hajfestéket samponnal kell keverni és hajszínező lesz belőle, csak sajnos látszik egy kicsit a lenövés :((

2010. okt. 28. 14:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!