Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aknesol helyett milyen készítm...

Aknesol helyett milyen készítményt ajánlotok? Mert mikor kerestem azt mondták h kivonták a forgalomból, viszont helyette nem tudtak ajánlani semmit sem.

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ma vettem pont Aknesolt, szóval nem vonták ki ezek szerint.
2011. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Patikában mondták? Mert én ott vettem nemrég.

Rossmannban, dm-ben viszont nem láttam mostanában.

2011. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen patikában:/
2011. dec. 12. 13:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont szerintem nézd meg egy másikban.
2011. dec. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Pesten a körúton megkérdeztem 2patikában is, mindkét helyen azt mondták, hogy megszűnt... És abban a városban, ahol lakok ott is 3 patikában azt mondták, hogy megszűnt, a többibe már el se mentem...
2011. dec. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahol én néztem, azt mondták, rendelnek, de mikor legközelebb mentem, mondták, hogy hiánycikk.

Sajnálnám, ha megszűnt volna, mert nekem ez segített a legtöbbet a pattanások ellen. :/

2011. dec. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez hozta rendbe az arcomat és nagyon sajnálom, hogy nincs már... Szóval ez a kérdés sokunkat érint. Mit lehetne helyette használni, ami ugyanilyen hatásos?
2011. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kivonták, de van másolata:

[link]

2012. márc. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!