Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vonják ki a forgalombol...

Miért vonják ki a forgalombol mindig azt, ami jo? Pl. Palette XXL Color festékek!

Figyelt kérdés
vki nem tud nekem olyan helyet mondani,ahol még lehet beszerezni?se Magyarországon,se Szlovákiában se Csehországban már nem kaphato.Van vmilyen tippetek?
2011. aug. 18. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek ideiglenes termékek voltak, de én sem értem miért vonták ki :/ Már csak feketében szoktam látni. Talán a vártnál kevesebb fogyott...
2011. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán vaterán(...) még kaphatsz de máshol biztos nem
2011. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az új változatát a LIVE color XXl-t lehet nálunk kapni?
2013. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kivonták a forgalomból mivel szilikont és más károsabb anyagokat tartalmazott,és amikor a festett hajad hajvasalóval kivasalod a szilikon és a többi belement a hajadba és nem lehet kiszedni,ezért a hajszint nem lehet eltüntetni... Állitólag majd visszahozzák forgalomba az uj verzióját.
2013. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!