Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ilyen a bőröm? Idegesít...

Miért ilyen a bőröm? Idegesít és zavaró, mit tehetek?

Figyelt kérdés

kicsit is melegem van vagy épp hogy sportolok akkor tiszta piros a fejem mintha 3-4 km futottam volna le, miközben többieknek egyáltalán nem piros az arcuk.Kicsi korom óta sportolok és azóta van ez.Tényleg zavaró kicsit meleg van már pirosodik ha sportolok(könnyűt) pirosodik mit tehetek ellene?? nagyon zavaró.. :S

14/L


2011. dec. 2. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
nem magas a vérnyomásod?
2011. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ahhoz, hogy megoldódjon ez a probléma, be kell raknom a szádba a bőrlécemet
2011. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy a vérnyomásoddal van valami, ahogy írta az első válaszoló is! Nekem magas a vérnyomásom(sajnos) és én is állandóan bepirosodok, meg majd meg akarok dögleni egy kör futás után. Úgyhogy én nagyon nem bírom a sportokat, de lehet nálad más az oka!
2012. jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!