Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, szerintetek jól áll...

Lányok, szerintetek jól áll egy mérnöknek (infósnak) a hosszú haj?

Figyelt kérdés

(Igen, tudom, hogy hülye kérdés, de megfogalmazódott bennem és érdekelne a véleményetek)


Ápolt formában gondolnám természetesen.

Láttam egy-két olyan példaképet. Nekem is volt hosszú hajam, csak nyáron nagyon meleg volt és levágattam. Elég gyakran sportolok és nagyon izzadok is, ebből kifolyólag 1-2 naponta zsírosodik már a hajam és muszáj mosnom.


Wikipedia programozó (+gitáros):

[link]


Wikileaks-es bácsi (+nemzetközi bűnöző):

[link]


Jó lehet nem a legelőnyösebbek. De sztetek milyen haj meg arcszőrzet állna jól? Barna és egyenes hajam van


2011. dec. 1. 23:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos a kérdés, életemben nem láttam annyi hosszú hajat, mint anno infós koromban. Szerintem szexi, más hátköznapi munkához el sem tudnám képelni, de ehhez megszoktam.
2011. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A pasim gépészmérnök lesz és seggig ér a haja amit imádok!
2011. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!