Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú haj= nőiesség?

Hosszú haj= nőiesség?

Figyelt kérdés

Tudom, nem csak ezen múlik, de folyton azt olvasom mindenhol, hogy az a nő, akinek hosszú a haja. Úgy 2 éve levágattam a derékig érő hajam, vállig érőre, majd nyakig érőre. Nagyon szerettem a rövid hajat, jó volt. Most újra rámjött, hogy hosszú haj kell, és a kopmlexusaim is megjöttek vele.

Folyton azon gondolkozom, ha meglátok egy fiút, hogy biztos nem kellek neki, mert nincs szép, hosszú hajam. Meg hogy nem tekint nőiesnek. Most váll alá ér, még el fog egy ideig tartani, míg megnő.

Mit tanácsoltok, mire gondoljak ? Vajon reálisak a félelmeim a férfiakkal kapcsolatban ?


2011. nov. 30. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
IGEN
2011. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Csak egy példa: Kováts Verának az X-faktorból rövid haja van és nagyon jól áll neki:) Szóval hülyeség ez a hosszú haj=nőisesség.
2011. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem ezen múlik. Nézd meg azért a rövid hajú lányoknak is akad pasi.

Mondjuk nekem mikor rövid volt a hajam, nagyon rosszul éreztem magam (göndörödött mindig és olyan voltam mint egy birka, szóval én ezért éreztem rosszul magam) viszont mióta hosszú, mintha jobban lenne önbizalmam.

De a váll alá érő nem is olyan rövid.


22/L

2011. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Igen, a hosszú haj nőiesség. De neked ha váll alá ér már a hajad, akkor az már eléggé nőies, úgyhogy ne aggódj most már!
2011. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
20:21-es: igen, Kováts Verának jól áll a rövid haj, mert kiemeli az arcát. a kislányos arcát. szóval tök aranyos vele meg minden, de hol van ettől a nőies? amúgy az a nő nőies rövid hajjal, akinek nagyon nagy a kisugárzása, magabiztos.. egyszóval 'igazi' nő.
2011. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2011. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

tegnap 20:30!


Az alap kérdés igen, a nőiességről szól. De nem ez a fő problémája a kérdezőnek. Hanem az, hogy rövid hajjal nem nézik meg úgy a férfiak. És erre mondtam, hogy ott van a Kováts Veronika és rövid hajjal ugyanolyan jó csaj, mint más hosszúval.

2011. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az első hölgy borzalmasan néz ki röcid hajjal, a Audrey Hepburnnek fel van csatolva a haja, a többieknek meg jól be van állítva a haja, de semmi különleges.

Azért 1-2 használható válasz cska érkezett a kérdésemre...

2011. dec. 1. 17:27
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Most akkor nem értem a problémádat, növeszd meg a hajad aztán kész, állj be a sorba...
2011. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Miért, szerinted akkor az a különleges, ha valakinek rövid haja van ? :D

Ha csak azért vágatnám le, hogy minél különlegesebb és egyedibb legyek, akkor nem állnék be a "sorba" ? ...

2011. dec. 1. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!