Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú haj= nőiesség?

Hosszú haj= nőiesség?

Figyelt kérdés

Tudom, nem csak ezen múlik, de folyton azt olvasom mindenhol, hogy az a nő, akinek hosszú a haja. Úgy 2 éve levágattam a derékig érő hajam, vállig érőre, majd nyakig érőre. Nagyon szerettem a rövid hajat, jó volt. Most újra rámjött, hogy hosszú haj kell, és a kopmlexusaim is megjöttek vele.

Folyton azon gondolkozom, ha meglátok egy fiút, hogy biztos nem kellek neki, mert nincs szép, hosszú hajam. Meg hogy nem tekint nőiesnek. Most váll alá ér, még el fog egy ideig tartani, míg megnő.

Mit tanácsoltok, mire gondoljak ? Vajon reálisak a félelmeim a férfiakkal kapcsolatban ?


2011. nov. 30. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem, csak itt Magyarországon "mindenki" egymás után megy, ha az emberek 80%-a azt mondja, hogy a hosszú haj nőiesebb mint a rövid, és a rövid csak kevés embernek áll jól, akkor sokan bebiztosítják magukat, hogy hosszú hajam van, egy "nőiességi tényező" kipipálva.
2011. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Az már régen nem jó, ha csak megnöveszti a haját, és elégedetten hátradől, mondván, hogy kész, nőies vagyok, de nem törődik a külsejével. Nem is erről volt szó, nálam nem a haj a nőiesség etalonja, de fontos kelléke.

Ez eddig oké.

Na, de hogy a kérdésemtől hogy a francba jutottunk el idáig, azt nem tudom.

2011. dec. 1. 19:10
 13/14 anonim ***** válasza:
:D most akkor mi a baj?
2011. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
hosszú hajjal könnyebb nőiesebb lenni, de ha tudod viselni a hajad, és alapból is nőies vagy, akkor csak egyedibb leszel és még jobban megnéznek :) amúgy nem lehet hogy csak azért érzed úgy hogy nem néznek meg annyira, mert a rövid haj elvette az önbizalmad? ha úgy állsz hozzá h 'ilyen hajjal úgyse néznek meg', akkor nem fogod meglátni még azt sem ha valaki totál rádbámul :)
2011. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!