Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki festi hennával a haját?

Ki festi hennával a haját?

Figyelt kérdés

Be szeretném festeni a hajamat sötétbarnára decemberben,és szeretném tudni,hogy hogy kell alkalmazni,meg más egyéb tippeket :)

Előre is köszönöm



2011. nov. 23. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne festesd be hennával, mert utána ha ráakarnál menni rendes festékkel le fog törni a hajad! Ahhoz hogy majd át tudd festeni előbb le kell növesztened:/
2011. nov. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jaj,erről nem is tudtam,és akkor most mit csináljak?

Mert még júniusban ki lett szívatva a hajam (sötétbarnáról világosat akartam) meg is kaptam,de nagyon nem tetszett. Hetekig színező samponokon éltem,aztán befestettem sötétbarnára. Viszont azóta lenőtt és a nap is kiszívta (nem festeném be ha már elnőtt volna a szívatás,de még mindig látszik és így utálok tükörbe nézni)És azért akartam volna hennával befesteni a hajam,hogy ne tegyek sok kárt a hajamba,mert épp növesztem :(

2011. nov. 23. 14:50
 3/9 A kérdező kommentje:
*lenőtt
2011. nov. 23. 14:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én már régóta ezeket a színezőket használom: [link]

Volt már világosbarna, sötétbarna a hajam, most pedig fekete.Igaz hogy "csak" színező, de nagyon szép színt ad, ráadásul nagyon tartós is.1,5-2hónap után kezd el kopni, addigra meg úgyis festeni kell a lenövés miatt. Ja és egyáltalán nem roncsolta a hajamat!:)

2011. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hú,köszi szépen :)

Akkor kipróbálom ezt tuti :D

Még egyszer nagyon szépen köszi,ment a zöldmancs

2011. nov. 23. 14:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincsmit:)

Még egy tipp: Először a leszivatott, kifakult részre kend majd rá a színezőt, és csak aztán a hajad tövére,így egyáltalán nem, vagy csak kevésbé fog látszani hogy ott már régebben le volt szivatva, és tovább marad meg a szín:)


A szivatott részből hamarabb kopni fog a színező, ezért első festés után 2-3héttel érdemes még egyszer átfesteni.


Sok szerencsét!:)

2011. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :)

Kellemes délutánt!

2011. nov. 23. 15:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A kémiai anyagokkal teli samponok mind roncsolják a hajad, nem feltétlenül az első hónapokban veszed majd észre, jaj de jó szép fényes meg puha tapintású... jah egy darabig, aztán ritkul, fakó lesz a saját hajszíned és töredezetté szárazzá teszi a hajvégeid.

Sőt még a henna alapú hajfestékek is ártalmasak.


Én jövőre fogok venni(sajnos most a kari miatt nincs ilyenekre pénzem) henna-, indigó port és bio sampont ez kb. 15000 körül lesz, és így az indigóval barnás, v akár fekete árnyalatot is elérhetek vele. Ha hennát használsz csakis bio samponnal moss hajat. Nagy beruházás, de megéri ha azt szeretnéd, h a hajfesték inkább ápolja a hajad mint sem folyamatosan tegye tönkre.

Ha van még kérdésed a hennával kapcsolatban írj nyugodtan!

21/L

2011. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat,ha lesz kérdésem feltétlenül írok :)

Kellemes estét,ment a zöld

2011. nov. 26. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!