Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki festi hennával a haját?...

Ki festi hennával a haját? Milyen a változás hajfesték után? Hol (boltban), melyik fajtát veszitek?

Figyelt kérdés
Ahogy én utánanéztem a henné color drága,a henna classis középkategória a henna color pedig egész olcsó nemtudom mi a különbség köztük csak az árat látom mindegyik természetes alapanyagokból van elvileg. És ha nem válik be 1-2hó után vissza lehet térni a "rendes" hajfestékre? Mert az tudom hogy vegyi festék után 1 hót várni kell henna előtt, utánna is elég ennyi? Remélem fodrászkellékben kapható!? Ja és mindegyiknek van vörös beütése? Mert én barnát szeretnék. Minden tapasztalat érdekel!
2009. nov. 27. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Én először életembe hennával festettem be a hajamat mahagóni színnel.Nagyon szép vöröses barna lett tőle a hajam és több hónapig olyan színe volt bár tudom te barnát akarsz olyat válassz!Ezek a festékek erősebbek,jobban befogják a hajadat,és nem károsítják mint a bolti tömegcuccok. Még annyit érdemes tudni hogy a fekete henna festékben vannak káros anyagok ugyhogy azt kerüld!Jah és én megvártam amíg lekopik a hennás hajfesték utána tértem át a boltira.Én gyógynövényes boltba szereztem be.Próbáld ki.Sok sikert!
2009. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!