Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a pár napja hennával...

Ha a pár napja hennával festett hajat újra befestem hennával, mennyi az esély, hogy sötétebb lesz?

Figyelt kérdés

Üdv!


Tapasztalt hennázók! A minap én is befestettem hennával a hajam, világosbarna az eredeti hajszínem, így egész természetes hatású vörösesbarna árnyalat lett a végeredmény. Néhol azonban valahogy kimaradt a festék, így újrafesteném, hogy eltüntessem ezeket a részeket.

Szerintetek, ha újra bekenem az egész hajat sötétebb lesz a végeredmény mint az előző? Mert lehetőség szerint ugyanilyet szeretnék. (2,5 óra kellett, hogy ezt a színt elérjem) Már azért is mert, ha most még sötétebb lesz, nehogy tőfestésnél meg elüssön majd a szín. Az intenzívebb vörösnek persze örülnék, de sötétebbet nem szeretnék. Tippek?

Valamint a világos haj mellett sajnos fekete szemöldökkel áldott meg az ég, ezt is szeretném összhangba hozni a hajammal. Olvastam, hogy a henna alkalmas szemöldökfestésre is. Ilyen esetben is megfogná? Tapasztalatok?

Köszi a válaszokat!


2011. júl. 18. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szemöldökre nem jók! Legalábbis az enyémre az van írva, hogy tilos!


Milyet használsz? Mert nagyon nem mindegy!

2011. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezen csak egy Natural Products Henna logó van, por festék (cseh termék, azt írják még, hogy perzsa alapból gyártják). Egy hennás oldalon olvastam, hogy jó szemöldökre is, az enyémen nem írják, hogy tilos lenne, úgyhogy a kérdés csak hogy befogná-e. :D
2011. júl. 19. 09:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, akkor tudom, melyik.


A hajadra nyugodtan rakd rá újra, tapasztalatom szerint az újabb réteg nem lesz jelentősen más, mint az első. (Vélhetően sokkal nagyobb a különbség az eredeti színed és a hennázott közt, mint a két hennázott közt!)


A szemöldököd viszont nem fogja befogni, ha tényleg fekete. Adhat neki enyhe vöröses csillogást, de világosítani a henna nem tud.

Azért kérdeztem, milyet használsz, mert létezik olyan hajfesték, ami hennás, de ugyanúgy működik, mint a normál festékek, vagyis először kinyírja a haj saját pigmentjeit és utána színezi újra. Ez a hennapor viszont nem ilyen.


Szerintem menj el kozmetikushoz, viszonylag olcsón befesti a szemöldököd.

2011. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!