Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti fésülködtök napközben?

Lányok! Ti fésülködtök napközben?

Figyelt kérdés
Vagy csak reggel,amikor megcsináljátok a hajatokat?
2011. nov. 5. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak reggel szoktam fésülködni, igaz, az sem ér semmit. Megfésülködök, és ugyan olyan kócosnak nézek ki, mint ahogy kikeltem az ágyból. (Göndör hajam van, az a kócosan-hullámosan-kusza-összevissza-álló-göndör.)
2011. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Reggel és este mindig, napközben általában egyszer-kétszer.
2011. nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, többször is. :)
2011. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Naponta többször is.
2011. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

reggel amikor felkelek, aztán ha megmosom ha nem még öltözés után, aztán ahogy beérek a suliba, pláne ha sapka van rajtam, aztán tesi előtt és után ha éppen aznap van, meg ha összefogtam és kiengedem akkor is, aztán amikor hazaérek, aztán ha elmegyek valahova, aztán fürdés előtt és fürdés után.

szóval mondjuk pénteken 12-szer

2011. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2011. nov. 5. 14:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha itthon vagyok akkor van mikor nem is fésülködök egész nap :D Persze azért ráveszem magam és áthaladok rajta legalább egyszer naponta ha itthon vagyok... ilyenkor göndör és ezért nehéz bánni vele, azért nem szeretem fésülgetni..


De ha elmegyek itthonról akkor kivasalom legtöbbször és ilyenkor megfésülöm reggel vasalás után, meg ha mondjuk wc-re elmegyek akkor ott is a tükör elött, stb ^^


17/L

2011. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!