Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arctonikot használjak...

Milyen arctonikot használjak napközben, hogy ne legyen fényes a bőröm?

Figyelt kérdés

Valami olyat keresek, amivel napközben akár több alkalommal is áttörölhetném az arcomat. Itt a munkahelyen nagyon száraz a levegő, amitől egyből szírosodni kezd az arcbőröm.

Tudnátok ajánlani valamit, ami nem szárít, de mattít és felfrissít?


Köszi!


2011. máj. 4. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen tonik nincsen,mivel minden tonikot csak max 2x ajánlatos használni naponta. Lehet kapni ilyen zsírfelszívó párnácskákat, vagy használhatsz esetleg kőpúdert. De ha ezek nem tetszenek, csak mosakodj meg tiszta vízzel,amikor úgy érzed, hogy zsírosodsz.
2011. máj. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is sokmindent kipróbáltam. Nekem Dove szappan jött be a legjobban tonik helyett.
2011. máj. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek!

A szappan azért nem az igazi, mert akkor lejön minden, szemfesték, rúzs, stb. Ezért lett volna jó valamilyen tonik, amivel "célirányosan" tudok törölni, de lehet hogy valamilyen olajfelszívó klendőt próbálok ki inkább.

2011. máj. 4. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb tonik csak szárítja a bőrt, és én mindegyiknél azt vettem észre, hogy ha nem is zsírosabb a bőröm, de furán fénylik. XD

Inkább vegyél egy jó púdert, vagy egy hidratáló krémet, akkor nem szárad ki a bőröd és nem fog több zsírt termelni. A gyakori törölgetéssel meg ugye pont arra készteted a bőrt, hogy pótolja a zsírt.

Egyéb megoldás: párologtató! Nem tudom mekkora meg milyen hely, de ha teszel pl az asztalodra, vagy ahol szoktál lenni, az is segíthet valamennyit.

2011. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!