Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rendes test gyantával lehet...

Rendes test gyantával lehet ott lent gyantázni vagy ahhoz külön kell venni?

Figyelt kérdés

SEGÍTSETEK!! Nem tudom senkivel se megbeszélni, hogy mi a helyzet, nos most vettem egy csomag test gyantát és az jó "oda le"is?? Segítsetek!! Ja és ha netán kozmetikushoz mennék gyantáztatni akkor elötte borotváljam le, mennyibe fog kerülni, pesten kb mennyiért csinálják meg? SEGÍTSETEK SÜRGÖSS LENNE NAGYON

KÖSZIKE

PUSZIKA


2009. máj. 5. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen a normál gyanta is jó bikinivonalhoz . Ne BOROTVÁLD LE ELŐTTE ! :D Ha leborotválod , akkor ,hogy szedje le ? min 2-3 mm kell lennie. Hát ez függ a kozmetikustól is. Én 1500 csináltatom , de ez nagyon változó !!
2009. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hogy mondjam meg a kozmetikusnak, hogy mit szeretnék?? NEm ciki ez?
2009. máj. 5. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:

A teljes fazongyanta amikor nem hagy rajta semmit a fazongyanta amikor egy csík vagy valami rajtamarad...azt mond amelyiket akarod...


Amúgy persze, hogy kínos lesz...kinek nem kínos azt mondani, egy másik embernek, hogy szőrtelenítse a nemiszervét, sde a kozmetikusnál sokan csináltatják, nem fog rád bambán bámulni...

2009. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kinos!!

nyugodtan mondd meg neki hogy milyet akarsz es o azt meg is csinalja!

Amugy test gyantaval is megcsinalhatod ott lennt..

eloszor vaggd le olloval 1 centisre es aztan johet a gyanta!1

egyszeru otthol is emgcsinalni:D


sok siekrt!!

pusz`

2009. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!