Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » És akkor hogyan tovább?...

És akkor hogyan tovább? (hajápolás)

Figyelt kérdés

2 hete lett sötétbarnából(majdnem fekete)kivilágosítva a hajam középbarnára. Természetesen fodrásszal csináltattam akihez már 2 éve jártam és tisztában volt a hajam állapotával. Radírozva lett és nem szívatva. A hajam tönkrement rendesen:) Vizesen sok helyen nyúlik, az egész hossza száraz, de a vége valami brutálisan, és nagyon törik is. Ma elmentem egy másik fodrászhoz(természetesen az előzőhöz többet be sem teszem a lábam)és vágattam a hajamból, most egész "jó" állapotban van.

Mielőtt bárki belém kötne, hogy gondolhattam volna, hogy ez lesz a hajammal és nem a fodrászt kellene osztanom...:) A fodrásszal már hónapok óta beszéltem a témát és ő mindig azt hajtogatta, hogy sérülésmentesen megtudja csinálni, szóval csak ezért mentem(sajnos) bele.

Tehát arra lennék kíváncsi, hogy mikkel ápoljam a hajam és hogyan?:) Alfaparf ampullákat az előbb vettem. Ezen kívül még miket használjak amik szépen hidratálják a hajamat?


2011. szept. 23. 13:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hú szegény hajad. :( Rendbe jön az meglátod. Én meg leakarom növeszteni a vöröst, akarom vissza a természetes hajszinemet, akkor ne vágjak bele a hajradírozásba inkább várjam meg míg lenő? Bocsi az offolásért.
2011. szept. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát szerintem lehet, hogy jobban járnál. Vagy fesd be olyan barnával aminek a színe a legközelebb áll az eredeti hajszínedhez, úgy kevésbé lesz feltűnő a lenövésed mint a vörössel. Bár lehet, hogy más fodrász megtudja csinálni rendesen és csak én fogtam ki rosszat:S De ha kicsit is egészségtelen a hajad most és sokat volt vasalva mostanában akkor szerintem bármilyen szakszerűen csinálnák a hajadat megviselné az biztos.
2011. szept. 23. 18:02
 13/15 anonim ***** válasza:

Köszi! (A válaszoló kér tanácsot a kérdezőtől :D)

Amúgy nem vasalom soha, isten őrízzen tőle, sztem maradok a lenövesztésnél, csak az vagy másfél év de mindegy kivárom. :)

2011. szept. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
bocsii de ezt a pakolást hol lehet venni?? és kb mennyibe kerül??
2011. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ennek a pakolásnak olyan jó illata van :)
2011. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!