Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet Kallos termékeket...

Hol lehet Kallos termékeket vásárolni? (nem feltétlen hajápolás)

Figyelt kérdés
A normál bőrre való testápolójukat kipróbáltam és nagyon szerettem, de azt sajnos ajándékba kaptam, és nem tudom megkérdezni honnan szerezte az illető. Szerintetek ezt milyen szaküzletben vehetném meg, mert oké, hogy balzsamot veszek fodrászkellékesnél, de testápolót?
2011. aug. 20. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez nagyszerű, ahol én lakom ott miért is lenne a környéken egy darab üzlet:S Mindennel ez a baj...
2011. aug. 20. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a múltkor az Euronics boltban láttam Kallos testápolót. Nézz szét ott, hátha van még.
2011. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be egy fodrászkellékesbe és kérdezd meg, hogy van e.. nem kizárt. Ha nincs, akkor tud rá valamit mondani, hogy hol lehetne venni a te környékeden. Ha ez sem sikerül, akkor szerintem neten is lehet rendelni.:)
2011. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!