Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet tartós a mellír?...

Hogyan lehet tartós a mellír? Van tartós hajápolás?

Figyelt kérdés
Anyum szerint az a baj,hogy gyorsan nő a hajam,szerintem annyira nem,de olyan közepesen gyorsan nő az biztos!!! Csak azért,hogy látszódjon a szín nem szeretnék mindennap hajatmosni....meg befestés se hiszem h. segítene mert ha gyorsan nő a haj,akkor a hajfesték gyorsan lenő az meg nem szép!
2011. jún. 17. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

A mellír csak annyira tartós, amilyen gyorsan nő a hajad, semmi más nem befolyásolja.

Nekem a rövid és a félhosszú közötti a hajam. Ha azt akarom, hogy az mindig úgy nézzen ki, ahogy szeretem (tehát látszódjon rendesen), akkor minden második vágáskor ki kell szívatni. Most viszont már kétszer vágattam, úgy hogy nem mellírozták. Bizony most alig-alig látszik.

Mit értesz tartós hajápolás alatt?

2011. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
gondoltam hátha van vmi hajszer ami segíti,erősíti
2011. júl. 3. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!