Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » És akkor hogyan tovább?...

És akkor hogyan tovább? (hajápolás)

Figyelt kérdés

2 hete lett sötétbarnából(majdnem fekete)kivilágosítva a hajam középbarnára. Természetesen fodrásszal csináltattam akihez már 2 éve jártam és tisztában volt a hajam állapotával. Radírozva lett és nem szívatva. A hajam tönkrement rendesen:) Vizesen sok helyen nyúlik, az egész hossza száraz, de a vége valami brutálisan, és nagyon törik is. Ma elmentem egy másik fodrászhoz(természetesen az előzőhöz többet be sem teszem a lábam)és vágattam a hajamból, most egész "jó" állapotban van.

Mielőtt bárki belém kötne, hogy gondolhattam volna, hogy ez lesz a hajammal és nem a fodrászt kellene osztanom...:) A fodrásszal már hónapok óta beszéltem a témát és ő mindig azt hajtogatta, hogy sérülésmentesen megtudja csinálni, szóval csak ezért mentem(sajnos) bele.

Tehát arra lennék kíváncsi, hogy mikkel ápoljam a hajam és hogyan?:) Alfaparf ampullákat az előbb vettem. Ezen kívül még miket használjak amik szépen hidratálják a hajamat?


2011. szept. 23. 13:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

és te persze el is hitted neki, hogy egy ilyen procedúrát sérülésmentesen sikerül kivitelezni........

pénzéhes egy fodrász lehet...

2011. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen elhittem, mert annyira hangsúlyozta, hogy csak akiknek szívatva volt a haja azoknak ment annyira tönkre. És mivel 2 éve hozzá jártam és ezelőtt mindig megvoltam elégedve vele nem gondoltam volna, hogy pont most nem kellett volna rá hallgatnom. Tisztában volt vele, hogy mennyire sokat adok a hajamra és hogy mennyi mindent teszek azért, hogy szép és egészséges legyen, ezért meg sem fordult a fejemben, hogy ez lesz a vége. Azt, hogy pénzéhes lenne nem hinném, mert szerintem nagyobb veszteség neki az, hogy egy olyan vendégét veszített most el, aki minden hónapban járt hozzá. Szerintem csak simán nem értett annyira ehhez amennyire kellett volna.
2011. szept. 23. 13:27
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, akkor meg nem valami jó fodrász, hogy ezt nem tudta alapból.... nővérem fodrász, ő is mondta, hogy ezt egyértelműen tudnia kellett volna. Úgy, mint, hogy rávágod az egyszer egyre, hogy egy....
2011. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát így jártam sajnos:/ Nővéred nem tudna ajánlani valami jó hajpakolást vagy bármit ami segítene? Vágás ugye ma megvolt.
2011. szept. 23. 15:41
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

hát, nekem mindig ezt veszi nővérem

[link]

nekem csodát tett a hajammal, anno olyan volt a hajam, mint a seprű, durva tapintású volt, elnehezedő.

Az első időszakban hagyd fent jó fél órát a pakolást. ha már úgy érzed egészen helyrejött, akkor már elég csak pár percet rajta hagyni. Nagyon szép, puha, és fényes a hajam, pedig én vasalom is. Meg használom a Kallos hajvégolaját is, de azzal csak finoman szabad, mivel olaj.:)

2011. szept. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ne meg az illata a pakolásnak...uh... kókuszos:), illetve kókusztejes
2011. szept. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszii:)) Kipróbálom, már nézegettem párszor ezt a hajpakolást fodrászkellékesben.
2011. szept. 23. 15:58
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

hát, én úgy gondolom, hogy nem fogsz benne csalódni:)

Hát sok sikert kívánok, remélem helyrejön a hajad. Azért egy nőnek többek közt a haja a legfontosabb, és nagyon idegölő, mikor azon kell munkálkodni, hogy helyre jöjjön:S

2011. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát igen:S Főleg, hogy 1 éve nem is vasalom és még a szőke hajról is lemondtam fél éve:/ Mindent megtettem azért, hogy nőjön végre a hajam és egészséges legyen és akkor egy ilyen művelettel 1 éves "munkámat" rontotta el a fodrász:S Hát olyan szinten kikészültem mikor megláttam, hogy mi történt a hajammal...:(
2011. szept. 23. 16:06
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
elhiszem:S azért mégis a hajad ment tönkre, nem pedig a körmöd tört le. A haj a legszembetűnőbb dolog, meg amúgy is. A nő egyik szépsége a haja, amit a legtöbb nő nagyon félt, és nagyon bosszantó, ha valaki szakmai "tudatlansága" miatt megy tönkre.
2011. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!