Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Nivea-ról,...

Mi a véleményetek a Nivea-ról, garnier, got2b, LR, baba?

Figyelt kérdés

mi a véleményetek róla,nektek mi vált be és melyik termék?

és tudnátok még ajánlani termékeket ami bevált nektek?

14/L


2011. szept. 6. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Niveát szinte még sosem használtam.

Garnier-t arcápoló termékeket használtam, amitől rettenetesen piros foltos lett az arcom, mindig égett a bőröm, húzódott, száraz volt(pedig direkt száraz,érzékeny bőrre valót vettem), ezért azt teljesen elhagytam, soha nem térek vissza rá.Ma már gyógynövényes arclemosót és krémet használok, ami 1-2! hónap alatt gyönyörűvé tette a bőröm.Ma már csak a női bajok idején van néhány pattim.Viszont a garnier testápolók nekem nagyon beváltak!A mangóolajos szuper!

Got2b hővédő spray-m volt, de nem szerettem, kidobtam...

Nekem a kedvenc márkám a Dove!Széppé teszi a bőröm!

2011. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A Nívea kézkrémjét már nagyon régóta használom, és szeretem.


Garnier termékek közül használtam arcradírt (se jobb, se rosszabb nem lett tőle a bőröm állapota), valamint arctonikot, amit csak ajánlani tudok. A garnier mineral izzadásgátlót is próbáltam, de nekem nem vált be.


Baba márkából testápolót használok és elmegy, az izzadásgátlójuk nekem nem vált be.


Amit ajánlani tudnék az a Swiss o-par vadrózsás hajbalzsam (rózsaszínű és kb 1 alkalomra elég). Valamint a fentebb említett garnier arctonik. Emelett elég jók a Gliss Kur hajápoló szerei is, és nekem még a Syoss samponjai váltak be, viszont a hővédője nem az igazi.


Remélem tudtam segíteni. 18L

2011. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nivea kék tégelyes hidratáló krémet szoktam télen használni az arcomra, nagyon jó, és soha nem jön ki egy pattanás sem rajtam.

Baba szappannal szoktam mosdani, néha fürdeni is.

Dove és Gliss Kur samponokat-balzsamokat szoktam a hajamra használni.

Garnierrel kapcsolatban nekem is az a tapasztalatom, mint az első válaszolónak, anno tönkrevágta az arcomat. Viszont a Mineral izzadásgátlója nagyon jó.

Dove testápolót szoktam még használni, mindegy milyen fajtát, mindegyiket nagyon szeretem. :)

2011. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm:) mindegyik terméket kipróbálom amit ajánlottatok :)
2011. szept. 6. 15:41
 5/12 anonim ***** válasza:

Nivea dezodorommal és testápolómmal(narancsbőr elleni) meg vagyok elégedve. Jelenleg nivea sampont és balzsamot használok,ami eléggé elnehezíti a hajam,zsíros lesz 2-3nap múlva nagyon.

Garnier pattanásleszárítót és testápolót próbáltam,pattanásleszárító semmit nem ér.

Baba sampon nem rossz(az általános).Tusfürdője nagyon jó. Mást nem használok.

Pattanások ellen már nagyon sok terméket próbáltam,de egyik se vált be.:S Pantene hajpakolások nagyon jók és a gliss kur termékekkel is megvagyok elégedve,de abból se mindegyikkel.

2011. szept. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért, látom, hogy sokan használnak itt Nivea cuccokat....nem tudja valaki, hogy lehet-e még kapni a krémdezodorját...? Nem a golyós, nem a Stift, hanem ami ilyen kinyomós és krém állagú. Régen én azt használtam, az volt eddig a legjobb, de valahogy eltűnt mindenhonnan. Előre is köszi szépen. :)
2011. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
semmi baj:) ez engemet is érdekelni :)
2011. szept. 8. 17:27
 8/12 A kérdező kommentje:
*érdekelne
2011. szept. 8. 17:27
 9/12 anonim ***** válasza:

Nivea termékek közül mindet szeretem,kivéve a dezodorokat nem,mert nem elég hatékonyak. Tusfürdő,testápoló,sampon,hajhab,arcápolók mind jók.

Baba termékből a tusfürdőket próbáltam,azok jók.

Got2b-ból a simitáskönnyitő hővédőt próbáltam,nem venném újra.

Én most Fructis sampont,balzsamot használok,ez bevált. Rexona dezodor. Nivea arckrém,arctej,tusfürdő,testápoló.

2011. szept. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Nivea krémdezodor már nincs.
2011. szept. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!