Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 éves 8-dikos lánynak,...

14 éves 8-dikos lánynak, kócos frizura?

Figyelt kérdés
Most kezdem a nyolcadikot, és az osztályban van egy fiú (jóban vagyunk mert a tesóimmal jóba van, és velem is, ezért sokat van nálunk)aki nagyon tetszett, egy ideig nem, de most az évnyitón észrevettem hogy nézett, mellettem állt (ugyan nem direkt) de 1 fejjel magasebb mint és és egyszer felnéztem és láttam hogy nézett, belenéztem a szemébe, és mosolygott! Szeretném lenyűgözni holnap! ( Hátközépig érő hullámos hajam van, világosbarna, frufruval, és tépett a hajam, legrövidebb, kicsit a vállam alá ér. Hosszúkás arcom van, szemüveges vagyok, bronz barna bőrrel!)
2011. szept. 1. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy linkelj egy képet. Először azt kellene eldönteni, hogy jobb lesz amit csinálsz / csináltatsz, vagy rosszabb.
2011. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy milyenre gondoltam? V mi? :$ De, nem szeretnék vágatni, csak csinálni vele valamit, ami bejön neki!
2011. szept. 1. 21:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Az eredetiről (magadról), és amire gondoltál.
2011. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Magamról inkább nem küldenék képet! :$ [link] Nagyjából ilyesmire gondoltam, de nem igazán tudom!
2011. szept. 1. 21:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Olyasmi arcom van mint a lánynak a képen!
2011. szept. 1. 21:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Kiváló! A haj is lehet hozzá olyan :)


Úgy kell kisebb linket, hogy ráböksz a képre jobb egérgombbal, és 'kép URL-jének másolása' (vagy hasonló).

2011. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Még frizurákat nem tudnál küldeni hogy mi lehet jó, mondjuk fonás vagy ilyesmi? Meg ruha tippet? Bocsi hogy rád zúdítom, csak sok sok sok kérdésem van, és jó benyomást akarok kelteni!
2011. szept. 1. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem probléma, de én pasi vagyok. A magas szintű divatot oldjátok meg ti :) Nekem csak tetszetős volt a képen szereplő csaj :P
2011. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindegy akk XD Azért köszi! :)
2011. szept. 2. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!