Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így gáz egy 17 éves lánynak...

Így gáz egy 17 éves lánynak évnyitóra menni?

Figyelt kérdés

[link]

Ezen az odlalon a sztáros részen a 2. vagy az utolsó előtt haj(fekete hajjal lenne nekem)MELYIK HAJ LENNE JOBB?oldalra a konyt, vagy hátra a fejtetőre?

ehhez sminknek: [link]


Ruhának pedig: [link] (ez egyenruha, nem választható)

Ehhez magassarkú platformos cipő(fekete) és selyem rövidujjú blúz és térdig érő szoknya


2011. aug. 10. 23:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%

Évnyitóra frizurát csinálsz, meg ennyire kicsíped magad???? És már most ezen gondolkodsz? Szerintem ez beteges...

Én évnyitóra a kötelező matrózblúz-szűkszoknya duón kívül tornacipőben mentem és épp olyan hajjal, amilyennel felébredtem reggel... Eszembe nem volt arra a gyásznapra kicsípni magam egyszer sem, amikor gimis voltam, meg nálunk másnak se, úgyhogy ki is röhögtek volna...

2011. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy jó egyenruhát linkeltél? Egyébként nekem a smink nem jön be, kicsit igénytelen hatása van, akár mekkora celeb is az a maca, meg suliba amúgy sem valami nyerő, szerintem próbálkozz valami lájtosabbal. A haj nem rossz, de az igazából az arcodtól függ. Pl. ilyesmi smink: [link]
2011. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Kedves Első! Igen, kicsípem magam, mert évfolyamtársam a barátom, és nem leszek igénytelen a "gyásznap" miatt. Könyörgöm, ez csak iskola! Majd mikor dolgozni kell, és nem lesz 2,5 hónap szünidő! Ez még igazán lightos! Egyébként meg ilyen a stílusom alapjáraton

Kedves Második!

Bárcsak rossz ruhát linkeltem volna! De ilyen rusnyaságot kell viselnünk, tényleg:(

2011. aug. 10. 23:18
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs azzal baj,hogy valaki kiakarja csípni magát :) én is ilyen vagyok, szeretek úgy belibbenni első nap, hogy szép vagyok..

jó a haj, főleg,ami Lauren Conrad-nak van a képen :)

a sminked tényleg lehetne egy picit szolidabb,mondjuk ha csak felül húzod ki a szemed :)

2011. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok és már dolgozom, szóval tudom milyen az, és hidd el, sokkal jobb, mint az iskola...
2011. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
szerintem túl reagálod az egészet...az egyenruha oké de a smink, és a haj lehetne naturálisabb mondjuk kiengedett haj és egy egyszerű smink tökéletesen elég...(bár nem tudom, ha az osztálytársaid is ilyenek akkor, amit mutattál az is oké)
2011. aug. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

szerintem ez nagyon jó, hogy van stílusod, és nem hagyod hogy összeolvadj a többiekkel. :)


szerintem a kontyot oldalra tedd, és a smink is szuper! :D

2011. aug. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
ezt a konytot ismerem :) nagyon tuti, én is szeretem, szerintem csini ;) főleg most nyáron alkalmaztam vízparton, meg a hőségben (ahol nyaraltam, mert itthon ... -.-"), mivel nagyon sok a hajam :)
2011. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Húúú részvétem az egyenruháért...ez egy férfi huszárruha...

Bár a mi matrózblúzunk se jobb...


Am szerintem semmi gond nincs ezzel...ezt a konytösszetűzőt utoljára a mosogatóban láttam xD nah de ezzel nem téged akarlak bántani...am egy ilyen konyt teljesen jó!

2011. aug. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó a haj és a smink is! A ruha ellenére is nagyon csinos leszel!:):)
2011. aug. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!