Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így gáz egy 17 éves lánynak...

Így gáz egy 17 éves lánynak évnyitóra menni?

Figyelt kérdés

[link]

Ezen az odlalon a sztáros részen a 2. vagy az utolsó előtt haj(fekete hajjal lenne nekem)MELYIK HAJ LENNE JOBB?oldalra a konyt, vagy hátra a fejtetőre?

ehhez sminknek: [link]


Ruhának pedig: [link] (ez egyenruha, nem választható)

Ehhez magassarkú platformos cipő(fekete) és selyem rövidujjú blúz és térdig érő szoknya


2011. aug. 10. 23:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A ruha ugyan nem túl szexi,hogy így fogalmazzak,de hát évnyitó.. A haj szerintem tök jó.,a smink különösen tetszik.

És már bocsi Első,de a kérdezőnek igaza van! Igénytelenül nem megyünk évnyitóra. Én is mindig kicsinosítottam magam,és leszartam ki mit mond. De akkor is.. Iskola ide,iskola oda,egy lány adja meg a módját. Csajszi,ha rám hallgatsz: jó a haj.jó a smink. De végül te dönsd el :D

2011. aug. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Ha szeretnéd nyugodtam csináld meg a hajad és sminkeld ki magad.

Én anno 17 évesen tornacipőben, fekete farmerban, kiengedett hajjal mentem, a matrózblúzról leszedtem a gallért és rátűztem egy fehér pólóra. XD Inkább a laza réteghez tartoztam. Mondjuk nálunk nem sokan csináltak ügyet az évnyitóból vagy évzáróból.

2011. aug. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Most látom, milyen rohadt jófej igazgatónk van:D Nálunk nem kell ünneplőben menni az évnyitóra, mert az nem ünnep :)

Én mindenképpen a középre kontyolt hajat ajánlanám. Az oldalra rakott kicsit csináltnak tűnhet, a másik sokkal természetesebb.

2011. aug. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én évnyitóra még csak nem is sminkelek...kiengedett haj azt kész.pedig nekem az oszt. társam a barátom.
2011. aug. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Gondolom mindenkinek ez az egyenruhája, akkor abban mi lenne gáz? Egy konty meg ez a smink is miért lenne gáz?
2011. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2011. aug. 11. 20:19
 17/21 anonim ***** válasza:

Hát első, nekem a pofámról égett volna a bőr ha olyan hajjal megyek ahogy reggel felkeltem, legalább megfésülhetted volna :)


Szerintem ez egy csinos konty, de inkább középre, a smink is jó. Azért mert sulis program, még nem kell igénytelenül vagy csakazértis-sehogy menni. Ha adsz magadra kérdező, megcsinálod a kontyot :)

2011. aug. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Am legszívesebben én is kiengedném a hajam, csak ezzel a borzalmas ruhával nem mutat sehogy:/
2011. aug. 12. 13:21
 19/21 anonim ***** válasza:
Első "olyan hajjal, amilyennel felébredtem reggel" hát gratulálok. Azért egy lány/nő legyen már igényes. Az olyan nagy kicsípés, hogy csinál egy kontyot magának meg kisminkeli magát?? Szerintem ez alap. Kérdező: nyugodtan csináld meg azt a kontyot, nagyon csini :) Legfeljebb finomíts annyit a sminken hogy alul nem húzod ki annyira a szemed, csak felül :D De amúgy nagyon jó :)
2011. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Megbocsáss, tudom, hogy nem a te hibád, de ez pontosan úgy néz ki, mint egy férfi katonai egyenruha a múltszázadban.


A hajat szerintem középre, de ne a fejed tetejére, és ne is a tarkódra, hanem hátulra-középre tedd. A sminkben szerintem kicsit sok a fehér, de elegáns, nyugodtan használd.

2011. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!