Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell egy 13 éves...

Hogyan kell egy 13 éves lánynak ápolnia az arcát? Mik kellenek hozzá? Mit mikor kell használni? Mondanátok termék nevet is?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

pattanásos az arcod?

mert akkor pattanás elleni tonikok :) meg naponta mosd az arcod tiszta vízzel :)

de lehet egy kis arckrém is vagy testapóló mert még fiatal vagy nem kell olyan sok minden :)

de vannak pakolások pl tojás fehérje és citromot összekevered felvered és arcodra teszed 10 percet az nagyon hatásos vagy csak 1 paradicsomot felvégsz és borogatásnak az arcodra teszed az kiszivja a pattanásokat :) rem segitettem

2011. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
háát nekem hála istennek szép bőröm van egy-két pattanás előfordul.(le is kopogom) meg akkor sem nyomom ki én undorodom tőle ha valaki nyomogatja a pattanásait.én hozzájuk sem nyúlok.
2011. júl. 21. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Nivea Visage Young tonikot használok, napi 2x.

Ugyanennek a termékcsaládnak van pattanás leszárító ceruzája is.

Heti egyszer radírozom az arcom, St. Ives barackos arcradírral.(dm-ben szoktam venni)

Ezen kívül mindenképp próbáld ki a himalájai sószappant(szintén dm)! Egyszerűen fantasztikus. Olvasd el, mennyi mindenre jó!


[link]

2011. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
fúú ocsi ha megbántalak de szerintem undorító h ott vn a fejeden egy óriási fehér vagy esetleg vörös pattanás [link] mondjuk egy ilyen. ja és ez a fiúkat is visszataszítja. ha nem vagy túl pattanásos akk minden regge és este arctisztító tej (nivea visage frissítő arctisztító tej) és azt lemosod tonikkal az mind1 minlyen pl Clean&Clear. áés kb hetente monjuk vsárnap hajmosás előtt egy pkolás amit rajtahagysz mondjuk 3 percig. nekem nem jöttek be ezek házi pakolások szóval ehez is valami Clean&Clear terméket ajánlok :)
2011. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!