Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek egy ilyen frizura...

Szerintetek egy ilyen frizura jól állna egy 16 éves lánynak? (Kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Kíváncsi vagyok rá, hogy az átlagember miképpen vélekedik erről a hajviseletről, tehát, hogy mik az előnyei, hátrányai stb. stb. Meglátásom szerint a mai divat nem idegenkedik az efféle megjelenéstől, ezért is bátorkodom megkérdezni. Továbbá az is érdekelne, hogy ilyen hajat a fodrásznál lehet csináltatni? (Vagy sehol?) Ti mit hallottatok erről?

Köszönöm előre is a válaszokat.


2011. júl. 23. 02:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

uhh :D

számomra ez elég extrém...(nekem nem is tetszik)

de én úgy vagyok vele,hogy mindenki azt csinál saját magával amit szeretne ,az ő dolga:)

Ha a te stílusodhoz ez passzol ,és ezzel éreznéd jól magad ,hát miért ne.

Viszont ha ilyen hajad lenne,arra készülj fel ,hogy sokan megbámulnának.

a véleményem így ennyi a hajról:) azt nemtudom,h lehet-e ilyet fodrásznál csináltatni..

2011. júl. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Azta! :o

A színe nem tetszik, nekem a rózsaszín-lila punk haj jobban bejön.

Nekem nem tetszik, de hát nem az én stílusom.

2011. júl. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hogy hogyan állna? Ocsmányul. A kérdésednek pedig se füle, se farka, mert ilyen hajat nem azért csináltat valaki, mert jól akar kinézni, hanem azért, mert rühelli a világot. Ha pedig divatból punk, illetve anarchista, akkor még egyéni gondolkodás nélküli bamba birka is a tetejébe :)
2011. júl. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Valami egyedit
2011. júl. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem az én stílusom, nem tetszik. Nem minden 16 évesnek állna jól. Nem korhoz van kötve a frizura, hanem ahhoz, hogy passzol-e az egyén stílusához.
2011. júl. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
lánynak hát ez még fiúnak se...ez egy LÁNYNAK,hát na kinek mi a nőies:P
2011. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy talpraesett, vagány csajnak biztos. De abban biztos lehetsz, hogy nem fognak elmenni melletted az utcán anélkül, hogy meg ne bámulnának, vagy rosszabb esetben beszólogatnak majd. Gondold meg mielőtt megcsináltatod. Vagy választhatnál egy kevésbé extrémet. Bár ha nagyobb városban élsz talán észre sem veszik. Ahol én lakom biztosan a központba lennél egy ilyen hajjal.
2011. júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Viccelsz?? Még szépp hogy! Szerintem minden csajnak így kéne ronangásznia, olyan szexi... De legalább náci jelet fujjál már majd a meglesz oké? ;) Puszillak angyalom!

62/B

2011. júl. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
uhh elég durva :D
2011. júl. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is 16 éves lány vagyok, és éppen növesztem a hajam. Ha neked ez tetszik, hajrá, de szerintem most kellene egyre nőiesebben viselkednek/kinézned. Szerinted melyik állna neked jobban: egy szép hosszú, ápolt haj, vagy ez a halálra festett és zselézett kakastaréj? Ha pisztolyt fognának a fejemhez, inkább azt mondanám, hogy lőjenek le, mint hogy ezt a borzalmat megcsináljam a fejemen.
2011. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!